dosiahnutie orgazmu

Príspevok v téme: dosiahnutie orgazmu
qqqq

Caute ludia potrebovala by som poradit.Ja a moj priatel sme spolu uz 3 mesiace.Hned ako sme sa zoznamili tak asi na 3 stretnuti som sa s nim vyspala.Skoro vzdy sa spravi velmi rychlo a ja mavam nikedy pri sexe mierne bolesti.Este nikdy som sa pri nom nespravila (ak neratam rucne.Chcela by som sa spytat ci viete nejako poradit (but polohy alebo ine veci) ako by som sa mohla uvolnit a konecne dosiahnut orgazmus. Mne to NEVADI (ja si skor uzivam nase spojenie a jeho pritomnost jeho dotyky a bozky)ale jeho to VELMI TRAPI a ja neviem co s tym. dikes

???

..a samozrejme ze by som bola aj ja rada, keby ho dosiahnem..takze aj koly sebe..ale ja viacej davam priatelovi ako sebe..

???

hehe..vybavu ma az priliz dobru...:) taku ma maloktori..s tym som spokojna..vsetko je uzastne, len mna ten orgazmus trapi..

noonaa

uz len tot je zly pristup,pretoze to prave MUSI BYT aj KVOLI TEBE...aby si z toho mala radost...orgazmy naraz s partnerom s apodaria len az za cas...a inak baby,rozmyslali ste aj nad tym,ze ci ma vas chlap dobru vybavu? neobvinujte len seba....mozno vam nesta ci to,co ma,mozno to do vas nepasuje...

???

ja teda neviem...cim to teda je..ked som aj uvolnena v pohode tesim sa, ze sa zase budeme spolu milovat a vzdy to takto dopadne..viete chcela by som to aj zmenit, aby som dosiahla normalny orgazmus...ono to je tak, priatel sa urobi do 2 minut a potom urobi aj mna, ale stale to nieje ono..vzdy som zavidela tym ktore dosiahnu orgazmus zarovno s partnermi..ale mne sa to asi nikdy nestane.. :( viete chcela by som potesit partnera, nemusi to byt koly mne

noonaa

nie si divna kocka, hm,kolko mas rokov? vies,obcas aj psychicke problemy,ktore si ani neuvedmonujeme narobi anieco...ale ak je to fakt take zle,treba ist za sexuologom....

???

vilamalka..nemusis sa zatazova..aj ja uz s partnerom spavam skoro rok a este som ani raz nedosihla vaginalny orgazmus...vzdy iba rukou..nemusis sa bat..proste je len malo bab ktore dosiahnu takyto orgazmus (a je im co zavidiet)

noonaa

neviem,ci prave z tejto,mne napriklad belara velmi nezapasovala...samoska,je to individualne....ale vseobecne niektore HAK na to maju aj negativny vplyv

vilamalka

Nedari sa mi dosiahnuť orgazmus pri milovaní s priatelom už pol roka , som podla vás nejaka chorá , ked sa mi to nedari? Pritom sex s nim je neskutočne dobry a je aj vytrvaly milenec