Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farby na vlasy LONDA

jankaaaaaaaaa

tiez som mala pocit ze dost vysusovala, ale zato odtien ktory som skusala bol velmi intenzivny, len si nepamatam ako dlho vydrzal

vsevedka

je to velmi nesetrna farba a zda sa mi nekvalitna, neprijemnu chemicku aromu bijucu do nosa pri aplikacii radsej ani nebudem komentovat

starsie rocniky zien su uz na nu mozno zvyknute, ved vtedy v drogeriach nebol taky vyber kvalitnych farieb ako je teraz

rozhodne nedoporucujem pre alergikov, ja som lapala po vzduchu a to som si farbu neaplikovala ja, ale kamaratke, je nesetrna na jemne, ci poskodene a vysusene vlasy

zirafa

Moja mama pouziva cely zivot blond farby, presla vsetky mozne znacky, ale skoncila pri Londe a inu uz nechce. Neviem ako je to s tmavymi odtienmi, ale blondave maju velmi pekne, prirodzene - nerobia ziadne cudne "zlte" odtiene. Vyzeraju ako naozaj :)

petulika

ahoj..no tak áno, ja mám skúsenosť a musím priznať, že nie moc dobrú. síce nie s blond farbou..ale som si kúpila nejakú že plavo hnedú..a po 15min som to mala čierne ako uhol!!! takže odvtedy som si nekúpila farbu takej značky..ale tak možno blond farby chytaju lepšie...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farby na vlasy LONDA - Fórum - ZDRAVIE.sk