Orálny sex

Príspevok v téme: Orálny sex
zufala

Prosím Vás poraďte mi, som z mojim partnerom dosť dlho, a aj orálny sex praktizujeme dlho. Vždy pred tým sa spolu pomazlíme a môžem mu to robiť s pusu aj pol hodiny v kuse a on nič :( keď sa ho spýtam či to mal aspoň blízko povie že bolo veľmi príjemné a miestami nevedel ani dýchať, ale ani zďaleka to nemal blízko :(
Prosím poraďte mi v čom môže byť chyba, alebo čo by som pre to mohlo vyskúšať aby sa to zmenilo. Ďakujem

baby

naco zakladas tu istu temu viac krat?? kopirujem co som ti napisala v tom druhom prispevku ..xtinka, mas 16... ked budes mat viac, tak sa to naucis... co je to dlho praktizujeme oralny sex?? neskor tu nezabudni napisat otazku ci nemozes byt tehotna!!!

petulika

ahoj zufala..nic si z toho nerob..jeden môj ex, tak ten si to praveze takto pekne dlhooo uzival, tak si cibril erekciu, teda či to tak dlho vydrží..potom dlho vydržal aj pri pohlavnom styku.. mne to ani moc nevadilo, pretože ma to puskou baví a viem, že sa mu to moc páčilo a tiež dlho nič..a až keď už to nevydržal..
a môžem sa spýtať, či tak dlho to trvá aj keď sa milujete? alebo je to len pri oralnom sexe?

deniska

no aj ja som mala takyto problem...musis striedat pery a ruku a hlavne musis "tahat" a nie len si ho strak do ust..neviem ci si to pochopila