Nejde mi to :(

Príspevok v téme: Nejde mi to :(
xtinka

Prosím Vás poraďte mi, som z mojim partnerom dosť dlho, a aj orálny sex praktizujeme dlho. Vždy pred tým sa spolu pomazlíme a môžem mu to robiť s pusu aj pol hodiny v kuse a on nič :( keď sa ho spýtam či to mal aspoň blízko povie že bolo veľmi príjemné a miestami nevedel ani dýchať, ale ani zďaleka to nemal blízko :(
Ale pri normálnom sexe s tým problém nemá:(
Prosím poraďte mi v čom môže byť chyba, alebo čo by som pre to mohlo vyskúšať aby sa to zmenilo. Ďakujem

ivka0075

ani to ze sa hanbi za svoj vek nie je tvoja vec...a to ze sem bude pisat o svojom strachu z tehotenstva tiez nie je tvoja vec toto forum je verejne ak ta tie temy irituju neotvaraj ich a nehovor za vsetkych co sem chodia a hlavne je to tu anonymne takze si tu nezistuj vek prispievajucich a nezverejnuj to tu

baby

ivka, roman... ja ju nedeptam za jej vek, ona sa zan hambi, pre mna za mna nech pretiahne cele mesto, mne to je uplne jedno... len nech sa potom nestazuje ze je tehotna... takzch prisvekov uz maju vsetci dost

roman243

Plne suhlasim s ivka0075. Clovek co ma potrebu sa prejavovat povysenecky je podla psychologov v realnom zivote pre ludi nezaujmavi tak aspon takto si to vynahradza

kkq

skúste to tým štýlom, že Ti chyti hlavu, a bude s ňou pohybovať. Áno, viem, znie to tak trochu vulgárne, ale nie je to také zlé. No hlavne mu musíš povedať, nech Ti nevytlačí až mandle. :-)

ivka0075

Boze co ju tu deptas za to kolko ma rokov to je jej vec nie? nech praktizuje oralny sex kolko chce nepyta sa tu nikoho ci moze alebo nie. Ked chces moralizovat a sliedit kolko ma kto rokov tak chod inde

baby

ja som si len kuk tvoj profil na pokeci a mala si tam 16, a ako teraz kuk ta uz si rychlo vek utajila... co sa zan hambis?? deti

baby

xtinka, mas 16... ked budes mat viac, tak sa to naucis... co je to dlho praktizujeme oralny sex?? neskor tu nezabudni napisat otazku ci nemozes byt tehotna!!!

janina3456

mmm a aj pri tom komunikujete? nech ti sám povie čo sa mu páči, kedy máš pritlačiť, kedy spomaliť, kedy zrychliť a tak. musí ti najskôr ukázať ako sa to jemu páči, čo je mu obzvlášť príjemné. držím palec nech sa podarí :)