Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pri odbere krvi...

Príspevok v téme: Pri odbere krvi...
smajlo

na konci apríla som bola darovať krv...chodievam pravidelne a nikdy nebol problém...ale pri poslednom darovaní sa sestričke nepodarilo trafiť sa do žily...už ten vpich dosť bolel (čo sa mi nikdy nestávalo)...potom som dva týždne nevedela poriadne vystrieť ruku, pretože ma "ťahala" žila...ešte teraz skoro po troch mesiacoch ma občas bolí ruka od lakťa po zápästie...mohla mi sestrička trafiť nerv, alebo to je niečo iné...? prejde to? čo s tým?

[zruseny12]

ja som tiez bola raz len na obycajnom odbere krvi a tiez ma ruka bolela,a to mi normalne zobrala krv...asi to zalezi na kazdom cloveku ako sa mu to hoji atd.ale ked ta boli uz tri mesiace,je to divne...skus si natierat ruku ako radila vecernica,alebo chod za lekarom....nech sa na to pozrie...

eunomia

Moj byvaly bol raz (prvy a posledny) darovat krv. Bolo to uz pred par rokmi a po odbere (nie hned) mal pol ruky modrej a velmi ho to bolelo. Povedal ze nikdy viac.

vecernica

mas tam flak? mohla sa ta zila aj zapalit. ak to mas cservenale a a pozdlz zili ta to boli tak je to pravdepodobne zapal a to by si mohla ist za lekarom. Nerv by takto dlho nebolel.pripadne skusaj protizapalove kremy na mieste kade vedie zila. Ono by asato malo aj same vyliecit ak sa to nezhorsuje ,ale moze to kludne trvat este aj dva mesiace.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pri odbere krvi... - Fórum - ZDRAVIE.sk