Dcera chce ostat v cudzine natrvalo

mmmm123

ja som tiez chcela zostat, mala som vsetko: dobru pracu, chcela som nastupit na skolu, aj priatela....

mno mamina zasadne nesuhlasila a dohnala to do kuta az tak velmi, ze mi povedala, ze ked sa nevratim teraz, nemusim sa uz nikdy.....vela som plakala, vela rozmyslala a nakoniec mi bola rodina prednejsia a vratila som sa domov.....

ci lutujem, ze som to pre nu urobila? sama neviem, niekedy rozmyslam co by bolo keby som zostala......

no teraz mam skvelu pracu doma, aj na skolu chodim aj mam noveho priatela, ktoreho by som nevymeila za nic na svete....

domov chodim raz za tri tyzdne na vikend...

keby som bola tam, chodila by som domov rovnako casto....

mamina ma nevidi o nic castejsie, ale je aj napriek tomu stastnejsia ze som na slovensku....

neviem aku to malogiku, ale budiz...

mno ale pointa je: podpor svoje dieta v tom co robi ak tomu veri...ak ju donutis urobit nieco proti jej voli ked je uz dospela, bude ti to vycitat velmi dlho, aj sebe...a mozno nebude stastna....

co ti je prednejsie, tvoje stastie alebo stastie dcery? chces ju doma zo sebeckych dovodov alebo........zamysli sa.....rodicia by mali chciet hlavne stastie svojich deti...a ak najdu stastie daleko od rodicov, budiz....nebud sebecka

vecernica

ja som si to myslela tiez ze zostanem...ale ono sa to zmeni zila som 7 rokov v jednej krajine a zas 5 rokov v inom state. ALe domov je domov a musim povedat ze som bola castejsie doma u rodicov ako ked som byvala par metrov od rodicovskeho domu.takze sa neboj ona sa vrati alebo velmi casto sa bude vracat domov.ale ma to premyslene ? ma tam pracu? Lebo bez toho to nejde.