Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

štikútka prosí súrne

vierka

aj ja dám jeden spôsob.Nadýchnuť sa,zadržať dych,zapchať si uši a nos a napiť sa vody,aspoň tri glgy.Niekto vám ten pohár musí podržať,lebo vy si upchávate uši a nos.pochopili ste?

cica8901

ja mavam stikutku hlevne ked sa smejem mamina mi vzdy hovory ze sa mam napit ale je to nikdy nespravim :D ja len pockam a ona prejde sama:D

milink.a

khadafi : ta lyzicky medu je uplne ten isty princip ako kocka cukru, pomaly rozpustena v ustach :)) . Cukor vraj uvolnuje branicu a stikutka by mala prestat. Ja to mam overene na sebe a na dalsich troch ludoch...dokonca zabrali aj cokoladove bonbony z dezertu :)) , ked dosiel cukor. To s tym zdrzanim dychu u mna nefunguje.

panča

no uz je asi po stretnuti, ale je jeden uplne jednoduchy sposob a zabera okamzite. tazko sa to vsak opisuje, lahsie ukazuje, ale skusim. Vezmi pohar s vodou a napi sa z opacnej strany-cize z vrchnej casti pohara, hlava sa naklana dopredu, pohar ide smerom k hrudniku, akoby si ho chcel pomalicky prevratit...zaberie to okamzite, aj ked to vyzera byt divne

khadafi

Dobra metoda je aj lyzicka medu. Moj dedo ckal 3 dni vkuse a ani doktorka mu nevedela pomoct :) Jedna znama mu to poradila a bolo po štikútke. :D

inuška

Môj synček(3) máva štikutku 2x do mesiaca. Trik vyšťavím mu šťavu z citróna, a je po štikutke. Je to pre organizmus maly šok.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

štikútka prosí súrne - Fórum - ZDRAVIE.sk