Citim sa ako spina

lenulik:)

no tak potom je to fajn :) bola si snim dnes? ci este nie?ty snim chces mat nejaky vztah alebo radsej vobec nic?

lenulik:)

uz sa nepodpisuj handra...ved nou niesi...mozno by si mala zajst aj k psychologovi mam pocit ze mas depresiu.ved sa upokoj a uz sa prestan obvinovat to nic nevyriesi.
a fakt on ma 51 alebo 34?

moniqa87

ak si to spravila preto ze si to chcela a tuzila si po tom, tak teraz nemas dovod sa zle citit, no ak sa aj napriek tomu citis zle, tak to radsej neopakuj a vyjasni si s tym muzom aky mate vlastne vztah a aky by ste obaja chceli a potom budes uz urcite kludnejsia

bobika.

ja si myslím, že ako špina by si sa mohla cítiť vtedy keby si si za to nechala zaplatiť. Ale vezmi to tak, že každý sa učíme na vlastných chybach...A vieš čo som sa ja narobila hlúpostí a cítila som sa trapne? Ľudia robia aj horšie veci. Ak ti bolo pri tom dobre tak to nerieš ale nabuduce budeš vedieť...

lenulik:)

no a aj keby nohy rotiahla tak co..mozno sa citi vinne a chcela pocut mozno nejake povzbudenie a nie take odsudenie hned..ako keby vsetci ostatni boli svatci..ini zazili nieco este divokejsie ...a nemusis mi nadavat sprosta krava!!