Citim sa ako spina

nikkii

ahoj..hm ani neviem ako sa volas...ale handra ta urcite nechcem nazvat,lebo to nie si :)..ved vlastne nemas ziaden problem,ak si to chcela tak je vsetko v pohode a ak si donho este aj zalubena,tak si taketo chvile vychutnaj :)

nechapem preco

pocuj, pokial nemas ty pocit, ze by ta on bral ako handru, tak sa ty tak necit, preboha, ved si ublizujes sama sebe psychicky. Normalne bud v pohode, ked sa mate zasa stretnut, ale nerob nic nasilu, ak on bude chciet a ty nie, on to musi pochopit.. urob to, len ak sa na to budes predsa citit, inak by ta bral alebo by si si ty este viac nadavala potom. ved to by ti bolo aj neprijemne, keby si to robila nasilu. Ak je pekny, pritazlivy, bez zaväzkov, naco si nadavas, ved nestopujes pri ceste..ako pises, ste spolu dlho v kontakte, tak sa netyraj

nechapem preco

ale ved si nic nevycitaj, laska je laska :) a nad vekom nerozmysla... to si nevyberies. Mozno z toho nebude nic az take vazne, ale mozno spolu ostanete a budete si rozumiet, i ked kazdy hovori, ze sa budu vase zaujmy casom rozchadzat.. nemusi to tak byt vzdy predsa. Nenechaj sa odradit a hlavne si nenadavaj, ved to potom nemozes prezivat uvolnene, ak zasa k niecomu dojde a potom sa fakt budes citit ako slapka. Vobec sa tak necit, ked sa ti paci, je to normalne. a mala si uz predtym nejaky vaznejsi vztah? spala si s niekym ci si este panna?

handra

no takze my sme sa zoznamili cez net , potom sa stretli(bol v zahranici) ja som sa do nho buchla , pisali sme vela cez net, stretli sme sa tak max 2x do roka lebo bol stale odcestovany. potom sme rok nepisali len sem tam sms ze ako sa ma a bla. a teraz od januara sme zasa zacali pisat a uz sme sa dostali aj na sex, a robila som si srandu ze ak sa stretneme ze nieco bude. no ja som z toho mala srandu a nakoniec sa to stalo skutocnostou ach jaj :-( spina som

lenulik:)

tak s aho to dnes opytaj...ved nam napis tu cele jak to je ten tvoj pribeh zeby sme sa vedeli viacery ktomu vyjadrit...vidis ze zatail ziaden debil tu nenapisal :)

handra

lenka: nevadi mi ten vek , vadi mi len to ze neviem co si o mne mysli.

NP: ja som mu vyhonila, to bolo cele. nehodis mi tu maila?

nechapem preco

a ty si mu nieco robila? podla mna je z teba napichany cely a nemysli si, ze si kurva, lebo je podla mna nadrzany, ked ma take mlade mäsko... ved po tom chlapi tuzia a su taki, ktorych ani nemusis ty uspokojit a su napichani z toho, ked oni nejaku mladu ščandu urobia.. ščanda = akoze si mlada kočka, az to nepochopis zle.. preco si nadavas, pacilo sa ti to? moja kamaratka si takeho starsieho vzala a su spolu v pohode a nik im nic nehovori, to sa ti teraz zda, ked mas iba 17... ona ma 23 a on 38 a v takom veku je to okoliu jedno, ked si urobili rodinku..