Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám jesť, ak mám málo železa?

P. Janackova

Ja jednoznačne odporúčam Čučoriedkový Narosan od firmy Just. Behom mesiaca sa mi krásne upravilo železo a po dvoch mesiacoch som mala výsledky krvi, akoby som nikdy nebola anemická. Žiadny iný výrobok mi nezabral tak rýchlo a tak účinne. Dokonca ho stále dávam preventívne aj mojej 2,5 ročnej dcérke, ktorá máva nábeh na anémiu po mne. Tento produkt je vhodný aj počas tehotenstva, práve vtedy sa odporúča najviac. Je to sirup a má veľmi príjemnú chuť. V prípade, že by ma niekto záujem o kúpu tohto výrobku, kontaktujte ma, rada Vám dám viac informácií: just.janackova@gmail.com

maria1113

ahoj natali, veľa železa obsahuje kokos, daj si ho do jogurtu, alebo len taký suchý, jedz ho pravidelne každý deň.

horatio

a este som zabudla, mne pomohol himalajsky caj RANJAKA - tiez ho dostat v bio obchodoch. ale to neplati pre natali07, kedze tieto caje nie su vhodne pre tehotne zeny a deti, takze tebe skor odporucam tu melasu a ostatne potraviny bohate na zelezo - hovadzie maso, marhule (aj sušené), ovsené vločky, vajcia, slnečnicové semená, zelená listová zelenina a ostatné sušené ovocie - slivky atd., mimochodom tie su dobre ako prevencia zapchy v tehotenstve a takisto po porode odporucam jest susene slivky.

natali07

Ahojte vie mi niekto poradit čo mám jest ked som tehotná a zistili mi 2 týždne pred porodom nedostatok železa bojim sa že budem mat dieta chudokrvné

sob rudolf

Oveľa lepšie to zaberá, keď vyhodíš jablko a zješ klince. Len to trošku kazí zuby. Ok, bez sarkazmu milý zelezniak, ale veľmi by ma zaujímalo, v čom presne to tvojej mamine tak pomáha? V zmysle čo si tým lieči. Ďakujem za odpoveď.

zelezniak

na prisun zeleza je dobry ludovy recept: prepichnete jablko dvoma zeleznymi klincami nechate to cez noc, a na druhy den vyberiete klince a zjete jablko, moja mamina to takto robi, vobec to nie je nezdrave a velmi to pomaha,

nika22222222

ahoj prosimta chcem sa spytat co by som mala jest aby som nemala vela tuku?? A aby som sa ho zbavila ?? dakujem za odpoved vopred :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mám jesť, ak mám málo železa? - Fórum - ZDRAVIE.sk