Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám jesť, ak mám málo železa?

Helus

Aj ja som chronicky chudokrvna,a tu melau sa chystam ist kupit buduci tyzden.Citam o nej len dobre veci.Ona bude dost sladka,sladke ja nejedavam,tak s toho mam trosku obavu.

simka111

Fakt super vtip... ale to čo som napisala je pravda..trstinova melasa(ak sa ti nepači čierny zazrak) je veľmi zdrava a na doplnenie železa je veľmi dobra :D

mimi52623

dobry. spenat, kel, brokolicu, zeleninu, maso, ovocie. veeeela. a v tom najhorsom pripade vitaminovovyzivovy doplnok. a ako vies ze mas nedostatok zeleza? ak ti to poveal lekar, tak tabletky, a ak nie tak len tie jedla ( a samozrejme ostatne, musis mat zdravy edalnicek.)

Kubes

ja som počul, že čierny zázrak je ked cigán pracuje popri štúdiu na VŠ aby sa postaral o svoju bezdetnú ženu :DD

simka111

Zacni brat cierny zazrak a okrem železa doplnis aj vapnik,fosfor,zinok,draslik,kyselinu listovu,,vit.B6,B12,B-glukan,bielkoviny,fruktoza,glukoza,sacharoza.. je to cisto prirodna trstinova melasa pod nazvom čierny zazrak

milady70

Rok som jedla všetko možné a nič, hgb stále pomaly klesal. Mesiac som jedla trstinovú melasu a hgb v norme. Jediné, čo zabralo.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mám jesť, ak mám málo železa? - Fórum - ZDRAVIE.sk