Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám jesť, ak mám málo železa?

nika22222222

ahoj prosimta chcem sa spytat co by som mala jest aby som nemala vela tuku?? A aby som sa ho zbavila ?? dakujem za odpoved vopred :))

Helus

Aj ja som chronicky chudokrvna,a tu melau sa chystam ist kupit buduci tyzden.Citam o nej len dobre veci.Ona bude dost sladka,sladke ja nejedavam,tak s toho mam trosku obavu.

simka111

Fakt super vtip... ale to čo som napisala je pravda..trstinova melasa(ak sa ti nepači čierny zazrak) je veľmi zdrava a na doplnenie železa je veľmi dobra :D

mimi52623

dobry. spenat, kel, brokolicu, zeleninu, maso, ovocie. veeeela. a v tom najhorsom pripade vitaminovovyzivovy doplnok. a ako vies ze mas nedostatok zeleza? ak ti to poveal lekar, tak tabletky, a ak nie tak len tie jedla ( a samozrejme ostatne, musis mat zdravy edalnicek.)

Kubes

ja som počul, že čierny zázrak je ked cigán pracuje popri štúdiu na VŠ aby sa postaral o svoju bezdetnú ženu :DD

simka111

Zacni brat cierny zazrak a okrem železa doplnis aj vapnik,fosfor,zinok,draslik,kyselinu listovu,,vit.B6,B12,B-glukan,bielkoviny,fruktoza,glukoza,sacharoza.. je to cisto prirodna trstinova melasa pod nazvom čierny zazrak

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.