vrkociky

mici

ja osbne nesuhlasim...mala som to 2x a nelutujem chcem si to dat opat...len uz som velmi narocna a nedam si to spravit hocikomu. Co sa tyka vlasov nepocitila som ziadne zhorsenie jedine co je tak sa mi od vtedy opat kuceravia vlasy comu som rada pretoze mam krasne velke kucery vzdy po umyti vlasov....no a odpoved: hm cenu si fakt uz nepamtam a aj tak mi to robili v afrike

svetlana6

ahoj. na tvoju otazku sice odpoved nemam, ale chcem vsetkym pripomenut, ze hoci je to naozaj kraasne, vlasy tym NESKUTOCNE trpia. a to je osobna skusenost. mala som tak vlasy zapletene a po case ked som ich rozpletala (to bola tiez hroza) tak mi asi polovica vlasov vypadala. trvalo to niekolko mesiacov kym som ich mala zase take huste ako pred zapletenim. kamoska bola na tom podobne, a to ma vlasy ovela hrubsie ako ja. mala ich po rozpleteni riedke a nad celom sa jej normalne spravila taka lysina, ktoru maskovala niekolko tyzdnov. takze tak. ale ked sa jej opytate ci by si to dala spravit znovu, odpovie, ze ano. no co my zeny nespravime pre krasu :( ale naozaj to nie je sranda. ja neodporucam, kvoli 2-3 tyzdnom super ucesu uplne zmasakrovat vlasy? no je to na tebe..