Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sono krku

levík123

oka dík.
Inak som levík a nie levica hihihi.
Tiež mám v jednom laloku cystu.Berieš aj euthyrox? ja 50.
A bojím sa aj tých uzlín, ale na sone som bol 2x za rok, tak si myslím že keby niečo podozrivé, tak by to hádam zistili,nie?

oka

AJ JA MáM ZVETšENú šTíTNU žLAZU A 2CíSTY.TEN TLAK V KRKU Máš Z TEJ šTíTNEJ žLAZY.NEMUSíš SA BáT,SONO BY TI ZISTILO KEBY SI TAM MALA TUMOR.MôžEš BYT KLUDNá........

titina

Vieš čo, asi to robí psychika. Ja tiež už dlho mám pocit "guče" v krku. Bola som na sone štítnej žľazy + uzlín + krčných svalov + krčných tepien (všetko naraz), všetko OK. Výter z krku našiel staphylokoka, toho mi vyliečili antibiotiká. A pocit "guče" trvá. Je to určite psychika, lebo ja si uvedomujem, že pri strese napínam krk (to som si doteraz neuvedomovala,ale je to tak). Skúšam teraz to napínanie krku ovládať, ale to sa musím fakt sústrediť. Psychika je potvora!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sono krku - Fórum - ZDRAVIE.sk