Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake vysetrenia potrebujem.?

Príspevok v téme: Ake vysetrenia potrebujem.?
resanka

Priatel ma problemy s kolenom..uz asi vyse 2 rokov ho pobolieva.Bol na "rengene",a kedze to bolo ok, doktorka ho poslala domov.Potom ho to tak striedavo niekedy bolelo, niekedy nie..A asi pred pol rokom mal take bolesti ze ledva chodil.Zase bol u doktorky-lenze ta si zrejme myslela ze simuluje alebo co a odmietla ho poslat na ortopediu..Napokon ho z milosti zobrali aj bez vymenneho listka,ale to mu nan iba pozreli a nic viac a dali mi lieky(ktore vobec nezabrali).Casom ta akutna bolest (asi po3tyzdnoch presla)a uz ho to zase len pobolieva(lo).A teraz ho zacal okrem kolena boliet aj bedrovy klb a clanky prstov na ruke.Uz mam toho dost a chcem-aj priatel chce-absolvovat nejake vysetrenia..Viete mi poradit na koho (okrem svojej blbej obvodnej)sa ma obratit?Reumatologia?Bolo by asi fajn, keby absolvoval odber krvi na zistenia asla?Co este?Dakujem moc kazdemu..

macina

Resanka chcela by som ti poradit,sice neskor,ale predsa.Ak ti este lekarka nezobrala odber na zistenie kyseliny mocovej v krvi,tak nech to urobi.Ak je zvysena je to dna neprijemna choroba klbov.Moj manzel ju ma uz velmi dlho,ako aj vela ludi.ak by si chcela vediet viac odpis-ela

oka

A má to určite klby?Možno to je meniskus,to sú tiež také príznaky.Potom potrebuje vyšetrenie chirurga.Držím palce..........

[zruseny12]

a okrem ortopeda,aj neurolog sa o to zaujima,a vysetrenie denzinometriou je velmi presne pre kosti...vysvetloval mi to zensky,ked som tiez potrebovala zistit,akom stave mam kosti...tam,ze vraj sa zisti vsetko ,co v kostiach drieme....takze pytajte sa na DENZINIMETRIU....VELA STASTIA PRAJEM....

[zruseny12]

v prvom rade nech zmeni obvodnu,ked sa k vam takto chova, a chodte k inemu ortopedovi atd.lebo k reumat.potrebujete tiez odporucanie od obvodnej...

katty081

a ešte som chcela dodať že mne tiež robili räntgen a nič nezistili, všetko bolo ok a nakoniec predsa mám klby napadnuté boréliami

katty081

PS: tiež si doktorka myslela že simulujem, lebo mi nechcela veriť že ma kĺby bolia a potom o dva týždne nie a potom zasa áno. No taký začarovaný kruh.

katty081

ahoj resanka, no ja som mala tieto isté príznaky, tiež ma pobolievali klby striedavo a ortopéd mi dal zobrat krv a zistili mi chronickú boreliózu. Ja som tieto bolesti mala tak 5 rokov ale posledný polrok boli neznesitelne tak som zasla k dr. Nemala som kliesta ani nepamätám a ziadnu akútnu formu lymskej boreliózy som nemala. Jednoducho to roky vo mne bolo v kľudovom stádiu a potom sa to začalo prejavovať. Takže ja odporúčam jednoznačne krvné testy na zistenie prítomnosti protilátok voči boreliám, chlamýdiám, mykobaktériám.

resanka

no ona je teda riadna truba..to ked tam ide, tak vzdy cakam aku show zase zazije..Ja som mu tiez povedala nech ju zmeni..no ale tak on kym sa rozhupe..to je tak ze minule ked odtial prisiel nastvaty, tak sa dusoval ze si hned ide zmenit..potom tak dlhsie nebol..tak ho ta zlost presla a tak dokola..Teraz akurat vravel ze ak mu bude robit problemy pri tychto vysetreniach tak pojde definitivne prec..Ona je totiz typ lekarky-JA VIEM VSETKO..SOM MUDROST SAMA A NADO MNA NIET..Este prosim ak mi viete poradit,ake vysetrebia by bolo najlepsie absolvovat kvoli tym klbom?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake vysetrenia potrebujem.? - Fórum - ZDRAVIE.sk