zosvetlenie blond vlasov

zuzana175

cucoriedka:ale ja mam svoje vlasy gastanove..a na nich mam zvrchu blond melir a zo spodu som mala ciernu farbu.melir som si obnovovala(samozrejme u kadernicky)ale tu ciernu si uz nechavam vyrast. nechcem farbu blond na celu hlavu.len zosvetlit tie blond pramienky:)

cucoriedka111

Mirka, ja som sa snažila poradiť Zuzke, ktora farba podla môjho nazoru najmenej ničí vlasy si to nepochopila??? A nemaš pravdu, pokial nemas vo farbe silný peroxid a vlasy sú nafarbené profesionálne, na vlasoch nepocítiš nijaké zmeny k horšiemu...Naozaj neviem o čom bol tvoj príspevok...

cucoriedka111

Zuzi daj si farbu Garnier 100%, neničí vlasy, daj si nejaký ten najbledší odtieň, jeden je do šeda, druhý ti chytí troška do fialova do prvého umytia, su super obidva. A poradím ti ešte šampon, ktorý neutralizuje žltu, je to značka Kallos, stojí okolo 130 Sk a maju ho v niektorých kaderníctvach, prípadne na nete pozri...ale fakticky zabera...

mioa&wfga

skus sa popytat v niejakych obchodov s potreebamy na vlasy existuje sampon(zabudla som nazov) ktory ti vlasy zosvetli no vysusuje cize staci ho pouzivat 2 krat do tyzdna .) mala som ho davnejsie mne zabral :)