Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Enterococus Faecalis

Príspevok v téme: Enterococus Faecalis
wewewe0

ahojte,prosim vas,nemala niektora z vas enterococus faecalis?ja som to mala uz dvakrat a doktorka mi povedala ze nevie ako by som mohla zabranit tomu aby som to dostala znova.preliecila ma ampicilinom a mam uzivat tri mesiace lactobacily,ale nezda sa mi ze je vsetko v poriadku,prosim poradte ci nemate nejake skusenosti,alebo sa toho nezbavim alebo co?

abcdefg

Na bakteriu enterococus a e coli mozem odporucit domaci recept ktory sa mi uz viac krat potvrdil. Kedze som neustale trpela tymito bakteriami a antibiotika mi uz na ne nezabrali vyskusala som domacu liecbu receptu ktory prikladam varecha.pravda.sk
po vyuzavani som mala vzdy vyborny vysledok mocu. Odporucam. Pekny den.

jopo4

ahojte všetci čo máte enterococcus faecalies bojujem dva roky a nič on proste nie a nie z močových ciest preč už som vyskúšal všetko úplne všetko bral som aj tri mesiace macmiror a nič je jasné že aj ked človek úžíva brusinky , laktobacily, rôzne ANT podla citlivosti faecalies stále ostáva čo s ním sex vôbec neriešim proste to nejde hned zápal bolesti mám stále či už v semeníku ale hlavne v moč cestách doktory sa tvária je to v poriadku len keby to mali oni hned by si vedeli pomôcť dobré lieky teda do žily mám potvrdené od jedného muža že ho po dvoch rokoch vyliečili aj ked na tretí krát ale vyliečení je a mi všetci čo máme trpieť len preto že nám nechcú dať liečbu v nemocnici ??? jopo4@azet.sk

bellyqueen

Ahojte. Chcem sa pridat. Uz neviem, co robit. Viac ako tristvrte roka EF v posve a na vulve. Brala som uz mnoho ATB, aj stanovene na zaklade citlivosti. Nezabralo nic!!! Uz som zufala, skusam aj alternativu, prirodne veci, Citricidal, nic!!! Este by mi podla stanovenej citlivosti "mal" zabrat Vankomycin, ale ten sa podava len do zily, a vraj mi ho nikto neda, ked mi bola stanovena aj ina citlivost (ktora ale aj tak nezabrala-amoxic+klav, lebo je to zalozne ATB......Ako to mam vynicit???? Prosim, napiste niekto, kto ste s tym bojovali a uspesne sa podarilo to vynicit.

BonJovi888

Ja by som sa chcela opýtať ako sa dá liečiť
enterococcus faecalis pri vyskyte v črevách.Mala som hnačky bolisti a pálenie do stehien.Teraz mam take iste problemy znova.Ake vyšetrenie je potrebne pre zistenie výskyytu a množstva tejto baktérie?Ak niekto vie prosím nech mi poradi.Som v koncoch lekári mi nevedia zistiť čo mi je.Dakujem

ILI

wewewe,prosím ťa kde sa dajú kúpiť tie GSE kvapky a pomohlo ti to?Napíš mi prosím ťa adresu alebo stránku kde si to zohnala.Ďakujem.

ILI

prosím o radu,mám enterococus faecalis a je to nozokomiálny kmeń ktorý mi už dávnejšie spôsobuje problémy pri močení,ale nemám s liečbou ešte skúsenosti,pretože som si to iba dnes zistila na základe kultivačných vyšetrení.Farmakológ mi predpísal antibiotiká na základe citlivosti a dokúpila som si probiotiká na zlepšenie imunity acidophillus lactobacilus.V príspevkoch som sa dočítala,že na nosokomiálne kmene je veľmi účinný GSE/citricidal.Mohol by mi niekto poradiť kde je to dostupné kúpiť a ako sa to užíva. Vďaka

ILI

prosím o radu,mám enterococus faecalis a je to nozokomiálny kmeń ktorý mi už dávnejšie spôsobuje problémy pri močení,ale nemáms liečbou ešte skúsenosti,pretože som si to iba dnes zistila na základe kultivačných vyšetrení.Farmakológ mi predpísal antibiotiká na základe citlivosti a dokúpila som si probiotiká na zlepšenie imunity acidophillus lactobacilus.V príspevkoch som sa dočítala,že na nosokomiálne kmene je veľmi účinný GSE/citricidal.Mohol by mi niekto poradiť kde je to dostupné kúpiť a ako sa to užíva. Vďaka

kojote

mam problem s enterococus v creve a neviem sa toho zbavit. trva to uz asi dva roky. uz som bol u vela lekarov a vzdy sa my to vratilo. keby vedel niekdo poradit napiste my prosim na email kojote@azet.sk

Ivka 1

Na GSE boli specialne obchody v Lucenci a v Blave ale uz su zrusene.
Na enterokoky,streptokoky a bakterie ineho druhu zabera trojkobinacia /ALOE + propolis.tablety + cesnak.tablety s tymianom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Enterococus Faecalis - Fórum - ZDRAVIE.sk