Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TABLETKY a chudnutie

lacika11

baby a ako sa pije ten jablcny ocot, ved je uplne hrozny, takmer som sa z neho pozvracala. Ako si to riedite? pridavate tam nieco?

tinkaf

Ahoj ja som tiez najpr neverila, ale som objavila relativne novy produkt Phenylstack. Troska som pogooglovala na nete a rozhodla som sa vyskusat. Zatial som spokojna. Nie je to sice preparat - ze len uzivas a chudnes. Samozrejme treba kombincaiu aj vyvazenej stravy a nejaky ten pohyb. Ale moje ocakavnia zatial plni. A myslim si, ze naozaj aj potlaca chut do jedla a na sladke.

tinka228

ja som ten jablčný ocot mala v tabletkách, takže sa to v pohode dalo. Schudnúť sa dá v prvom rade úpravou stravy a chudnúť treba pomaly a nie rýchlo. Ja som už raz v živote schudla 20 kg bez cvičenia, potom som si držala váhu 5 rokov a prišlo tehotenstvo a som tam, kde predtým. Pomaly sa s tým pasujem už cca 2,5 mesiaca a schudla som 7 kg. A podotýkam, že vôbec necvičím, mojim jediným pohybom je domácnosť a starostlivosť o 11 mes. syna. A taktiež nedržím hladovku.

majka_

tabletky nesu zazrak. ak by boli zazrak na chudnutie, plasticky chirurgovia by boli bez prace a ludia by nemuseli sportovat ani dietovat...

cicusa

ja som tiez skusala jablcny ocot, vraj na lacny zaludik to ma super ucinky a vydz mi bolo z toh oriadne blbo, fuj, vobec mi to nechutilo, bolo mi z toho na tycku..ja by som na tvojom mieste necakala ziadne zazraky od tabletiek, treba k tomu pridat aj pohyb aby si chudla

tinka228

Ja som vyskúšala jablčný ocot + diéta k tomu a zabralo. Diéta nebola drastická. Aby som Ťa nevyplašila :-)).

cicamin

ahoj, ja som vyskusala Lipoxal aj Bio c. l. a., ale nepotlacilo mi to nejak extra chute, a uz vobec som neschudla, asi som cakala zazrak.. Teraz uzivam Lindaxu - je sice na predpis, ale vyjde ta asi tolko ako Lipoxal, okolo 700sk, ale garantujem ti, ze to potlaca chut na jedlo, dokonca i na sladke a uz po dvoch tabletkach znizis prijem. Alebo skus vlakninu - psyllium, ta je ovela lacnejsia a tiez ti naplni zaludok, ale ja som to po 3 dnoch s nou vzdala.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TABLETKY a chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk