Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

koniec?

Príspevok v téme: koniec?
Pillarka

..je lahke, respektive rozumne ukoncit vztah, v ktorom je stale laska. Laska v zmysle /potreba tej danej osoby, jej dotyky, objatia.. a etc/. Ale ked partnery uz nemaju nic spolocne, /tak ako to bolo zo zaciatku> hudba, viera-obratenie jedneho partnera na vieru v Boha, spolocenske vnimanie-byt spolocnesky spolu neaktivny VLASTNE TO BOLO OD ZACIATKU, humor-spolocne sa smiat,../ vsetko sa toto vytratilo, pripadne vobec nebolo.
ALE KED SI TO UVEDOMI IBA JEDEN Z PARTNEROV, alebo teda dvaja, ale stale su spolu, lebo ta LASKA, tam stale prebyva, a nechce sa pustit, .. hoci sposobuju si navzajom kazdodenne bolesti/hadky, prieky, vycitky/ nie naschval ale ohladom rozdielnosti.. neskor opakovane omluvy..

petulika

Pillarka, ja mám tiež kamarátku v zahraničí, čo si tam našla priateľa a začali spolu tam aj bývať.. stále mi písala,aké to je už divné, že asi majú ponorku..že sa asi rozídu a tak.. ale prišli na 2týždne na Slovensko na dovolenku a povedali si, že nebudú teda tak dlho spolu,aby si od seba "oddychli"..a vieš čo? nemohli bez seba vydržať ani deň! tu si uvedomili, že to chcú začať odznovu a lepšie..tá dovolenka im prospela..

vecernica

mozno je to aj tou ponorkovou chorobou a stresom ,dvaja v zahranici byva narocne. snad nebudete musiet byt v jednej izbe .pre kazdeho cloveka je to narocne.ked uz budete byvat normalne mozno sa to vyriesi. Netlac na pilu, daj tomu cas ked budu normalne podmienky

Pillarka

ano, lubim ho, a praveze travime spolu vela vela casu, kedze byvame spolu v jednej izbe v zahranici. a ani tak tu nejde o nudu, ale o to, ze je smutne ze nemame po nejakom tom spolocnom rokoch nic spolocne. a to doslova, vratane odlisnych povah, .. a taktiez ho nedokazem opustit, pretoze .. sa to neda. nedokazem to. to je to, kebyze on to teda chce .. a je to na zamyslenie, ze je to asi tak ze privela od neho ocakavam. hm. som prilis hrozna. mala som 'drsnu' vychovu, narozdiel od neho. To je ze mala by som sa ho naucit akceptovat, ale neviem, nemam na to sil.. we will see

luuli

neviem, či som to správne pochopila..
ale ak áno, tak ty rozmýšlaš ako môj ex.. proste že bez komunikacie so mnou si to uz nevie predstavit, milovanie tiež..ale prestal ma ľúbiť..a doteraz sa nad tým trápim:( ale zase tiež som dobre schudla:)

zuuzu

ahoj toto mi nieco hovori...ako keby som citala samu seba...a kolko ste už spolu?lebo vies vzdy sa vela zmeni a nic nie je také ako na zaciatku.Vies ste sa na sebe mozno veľmi zvyknuty.ale ho lubis nie?

jajka

ak ta dobre chapem, tak ho stale lubis, ale netravite spolu tak cas ako predtym, zacala si sa nudit, nenaplna ta to. a nevies ci to je koniec vztahu. ak si vychadzate a stale sa lubite, tesite sa zo vzajomnej blizkosti, tak preco by si sa chcela s nim rozist? ak ho chces opustit tak k nemu asi uz tu lasku necitis. ty asi chces po nom aby robil veci a cinnosti, ktore on nechce. bud to akceptujes a ostanes s nim alebo nie. nemozes ho nutit. mozno si skutocne neuvedomuje ako ti na tom zalezi. skus napisat viac..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

koniec? - Fórum - ZDRAVIE.sk