Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stale hnacky pomoze mi uz len psycholog????

lejn

pomoc skus si viac precitat o syndrome drazdiveho creva,v tom spocila aby clovek nemal stres lebo to hned potom vplyva aj na to travenie a potm sa to dookola len toci aj som bola uz aj u psychologicky naucila ma nejake cviky aby som sa v urcitych situaciach dokazala uvolnit
ale vsetko je vo psychike ako myslis a treba furt mysliet pozitivne inac to nepojde ta asi tak v skratke

Pomooc

Ahoj lejn ja ti mozem povedat len to co som zazil a zazivam.Moj Problem zacal tým ze raz v skole ma chitila strasna hnacka a nasledne aj krce a tak som musel ist domou, o niekolko tyznou sa to zopakovalo a ani som sa nenazdal a us som mal vibbudovany vnutorny stracch nebol to strach so skoli alebo tak ale proste strach odvtedy sa to len zhorsovalo a mavam kazdý den hnacki ale vzdi len ráno a vzdy ked idem do skoli bol som na gastro a lekar mi urcil diagmozu sindrom drazdiveho creva a predpísal lieki na uvolnenie a odvtedy mi bolo lepsie ale vcera sa to zopakovalo mal som hnacku a musel som ist domou a mat dalsie neospravedlnene hodini. kazde rano co rano mam depku s toho uz dalej takto nemozem asi pojdem k psichiatrovi nech mi da tie lieki na utlmenie hlavne nech mi je uz dobre a mozem si uzivat kazdy den . Za setky rady dakujem a prajem ti abi tvoj problem sa viriesil

vkoncoch

Lejn ja mam take iste problemy ako ty mam kazde rano hnacky choidm na zachod aj 5 krat po sebe uz som prestavala chodit aj do skoly kvoli tomu som z toho psychicky na dne nevedia mi zistit z coho to je. chodim ku psychologicke uz prblizne tri mesiace kvoli tomuto problemy a nechcem ta sklamat ale vobec mi to nepomaha ona mi povedala ze mozem ist ku psychiatricke nech mi da dake lieky ale to su lieky co ta na psychiku vyliecia nie tento problem. ak budes mat zaujem napis mi sem vymenime si maily a hadam nieco vymyslime

vkoncoch

Lejn ja mam take iste problemy ako ty mam kazde rano hnacky choidm na zachod aj 5 krat po sebe uz som prestavala chodit aj do skoly kvoli tomu som z toho psychicky na dne nevedia mi zistit z coho to je. chodim ku psychologicke uz prblizne tri mesiace kvoli tomuto problemy a nechcem ta sklamat ale vobec mi to nepomaha ona mi povedala ze mozem ist ku psychiatricke nech mi da dake lieky ale to su lieky co ta na psychiku vyliecia nie tento problem. ak budes mat zaujem napis mi sem vymenime si maily a hadam nieco vymyslime

joni_

ak mas hnacky a vies, ze je to psychika, skus navstivit psychologa, porozpravat sa s nim, najst pricinu a sposob ako to zmenit
co ta vlastne trapi psychicky, z coho mas tie hnacky?

bezradna1

pekny vecer mam problem ktory spociva v psychike mam kazdodenne hnacky ktore su zapricinene psychikou. Ake su vase nazory co by ste v mojom pripade robili. Dik za kazdu radu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stale hnacky pomoze mi uz len psycholog???? - Fórum - ZDRAVIE.sk