Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stale hnacky pomoze mi uz len psycholog????

lejn

rng a tie doplnky predpokladam nenaordinuje nijaky lekar, vies mam ist k psychologicke a aj k psychiatrovi a nechcem aby som brala nejake lieky ktore by ma robili inou, aj ked viem ze nieco musim brat lebo sama to nejak nezvladam...

RNG

Hnacky z nervozity sa daju zastavit pouzivanim ukludnujucich doplnkov-podobne ako pri inych nervovych problemoch(depresie, tetanie, fobie, ) Okrem mineralov, rybacich olejov spomeniem SJW, 5-HTP, SAM-e, GABA, lecitin,a vitaminy B.
Mohol by som spomenut aj valerian, pastiersku kapsicku, chmel, passifloru a ine, ale tie uspavaju, cize su vhodne len na noc.

[zruseny12]

kkristy...tak ti dakujem...tebe tiez zelam pevne zdravie,lebo je to nejcenejsie ,co clovek ma...no a ked si pisala o mame,ze ma rakovinu,ci mala?ako sa jej dari teraz?ak chces o tom pisat.pekny den...

lejn

bachove kvety este som o tom nepocula ale teraz som si o tom nieco precitala len by ma zaujimalo ci by sa dalo to zohnat aj v lekarni dik

lejn

kkristy ja viem ze estistuju vela inych a zavaznejsich chorob ale si predstav ze niekolko rokov mas nejake problemy a stale je ti horsie a horsie verim tomu ze tu psychiku by ti to zacalo zatazovat ver tomu... si predstav ze rano pred tym kym pozries vonku aky bude den tak v polospanku utekas na WC lebo mas krce na nevydrzańie a potom len sedis na vwcku sorry ze take slova ale... kazdy ma svoj nazor... chapem ta a kyzdy clovek je iny a taktiez vsetko vnima inac maj sa

[zruseny12]

kkristy,len zabudas na jednu vec,ze nas nepoznas poriadne tak nepopisuj nejake veci...tiez som uz bola chora a starala som sa o rodinu,vsetko...lihala som do postele niekedy o pol jednej v noci,ked som mala vela roboty...a ked mi prislo zle tak som si musela lahnut,aby som vladala robit dalej/a nemala som cas na nejake blbe myslienky/...ale ked pride den kedy sa clovek nemoze postavit na nohy,tak musi nieco zo sebou robit,vies,ja zbytocne som nikdy nebehala po lekaroch,ale ked raz clovek musi...tak, co sa da robit...myslis,ze ked mam odvapnene kosti a bolia ma svaly a dostavam krce,bolia ma klby a padam z noh,ze je to prijemne?teraz mam zasa o problem menej,lebo tym ,ze mi preliecili helikob.som pocitila,ze je to lepsie/tym padam sa mi zastavi aj stracanie vapnika,aspon si myslim,este to posudi lekarka v osteocentre/....nie som tak unavena ako predtym,a ver mi nie je to sranda,ked je clovek unaveny a musi robit...ale to by som tu pisala dlhy roman...a nechce sa mi...lebo ja som dost velky optimista...a preto som tu kde som a vylizala som sa aspon na 80% zo zdr.problemov...tak nechcem moc vypisovat a vychvalovat ako mi je dobre ,aby som to zasa neprivolala naspat...a kazdemu poradim,aby sa staral o svoje zdrvavie,je to najcenejsie, co clovek v zivote ma....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stale hnacky pomoze mi uz len psycholog???? - Fórum - ZDRAVIE.sk