stale hnacky pomoze mi uz len psycholog????

kkristy

mariaa,to nebola z mojej strany provokacia, len kazdy z nas keby sa dal od hlavy po paty preskumat a preskenovat a neviem co este tak kazdy treti z nas by mal tetaniu,nedostatok vapnika a zeleza kazdy z nas.A je dokazane ze vacsina chorob ma psychicky povod. Moja mama ma rakovinu uz dlho a ver tomu, ze keby cele dni presedela nad zdravotnou kartou a skumala a skumala a klopala by kazdy tyzden u ineho odbornika bola by uz davno six feet under. Namiesto toho pracuje,chodi na vylety s kamoskami na kavy a co ja viem co a ma energie viac ako cela rodina do kopy napriek tomu ze sa uz nikdy nevylieci. Zmenila pristup a prezila niekolko pacientov s jej diagnozou s ktorymi sa stretavala v cakarni. Ak som ta urazila,ma to mrzi. Chcela som pomoct. Mrzi ma ked si to zobrala tak ze ti chcem naznacit ze"ti sibe" lebo som to tak nemyslela..papa

[zruseny12]

kkristy,mam 40 a viem presne ako mi bolo,kym som neochorela,a pracovat nemozem nie koli helikob.hoci aj ano,lebo mi odoberal z tela ziviny a vapnik mam odvapnene kosti,tetaniu...no ale naco by som ti to tu vysvetlovala...nedavno som o takych ludoch pisala,a ty budes asi jeden s nich...

[zruseny12]

lejn,presne ako ty pises...moze sa to zhorsovat...mne sa tiez vela diagnoz zhorsili len vdaka tomu,ze ma lekari odmietali
-hemeroidy-mala som 2stupen/ked som prisla na zaciatku problemu,tak lekar ma odbil
-unava,padanie vlasov atd.tiez to bral na lahku vahu-anemia/len zaujimave,ze do karty mi napisal,ze sa na anemiu liecim,len nejak mne pozabudol povedat...
-/malo vapnika/mala som urcene este okrem toho 3diagnozy-esivita skolioza,spondioza,osteochondroza...tetania-vyssi stupen/to som sa uz nemohla postavit ani z postele.
-a nakoniec mierny stupen foveolarna dysplazia,este viac vyrazov,chronicka aktivna superficialna gastritida,fokalne intestinalna metaplazia...a alergia na mlieko a mliecne vyrobky-konkretne na bielkovinu kazein....
a takto by som mohla pokracovat dalej...takze to nevzdavaj a nepozeraj,co pisu,alebo hovoria taky ako
kkristy-ktora mozno este viac vzdycha ako my....

[zruseny12]

kkristy,takze ja sa na tvoje vyjadrenie nebudem vyjadrovat,len hadam tolko...nepoznas ani jednu z nas,tak nesud,ked nechces byt sudena....pekny den ti prajem...

kkristy

sorry baby,nechcem vas urazit,boze chran,ale citala som vacsinu co ste tu popisali a mam pocit ze 80% z tych vasich stavov,ze vam je zle a tak je psychika. Podla mna sa namotavate na kazdy priznak a spravite z toho celodennu nevolnost. Rano vas zaboli brucho,a sa vystresujete na tolko,ze behate na zachod. Najete sa a si vsugerujete ze vam je zle a aj bude. Mariaa, mali sme v rodine helicobactera a vobec z toho nemali take stavy ze pracovat nemohli atd,.. Skuste porozmyslat a sustredte sa na pekne veci a nie na kazdy symptom. Viete,jeden lekar sa moze mylit,ale ked navstivite X roznych odbornikov a nikto vam dokopy nic nezisti,tak asi treba hladat inde. Svagrina je psychologicka a ma vela takych pripadov. Clovek sa zameria na svoje telo na tolko,ze skutocne ochorie. Snad len tolko odomna :)

lejn

mariaa dik za uprimne slova az ma dojali a skoro rozplakali ale mas pravdu v tom co si napisala, vies ked mam povedat svoj nazor tak si myslim ze mam syndrom drazdiveho creva ked to beriem podla tych vysledkov a vsetkeho. Ale to su moje slova . Neviem len sa bojim ze prejde nejaky cas a bude neskoro ze mi najdu nieco vazne, a bude fakt neskoro. tak zatial ahoj

[zruseny12]

lejn...hlavne to nevzdavaj,lebo doplatis na to len ty...ja som tiez musela prejst vselicim kym som sa nedostala az do dnesneho stadia...a aj tak este nemam vyhrane...neviem,co bude dalej...
vies,tiez som musela len hladat a tapat...neverila mi vlastna rodina,ze mi je zle atd.ked som nastupila do prace,a nevladala som robit urobili zo mna lenivca,liecitel mi povedal,ze som k nemu prisla len na vylet,a ze mi na gastre nic nenajdu...bla,bla bla...
a ja keby som dala na vsetkych tych ludi,dnes by som ktovie kde bola,a nepisem o lekarov ktory ma odbijali...ja som stale robila,to co ja som chcela a ako som sa citila...ked sa raz citim zle tak mi nikto nebude hovorit,ze si namyslam,nikto mi do mojho tela nevidi a nepreziva,co ja...
a vidis vyplatilo sa/nasli mi HELIKOBAKT/...dnes mam za sebou liecbu Antibiotikami,teraz beriem probiofix na obnovenie mikrofl.no caka ma zasa hadicka,ale nejak to prezijem...
este nemam nic vyhrane,ale stale sa potrdi,to co poviem ja...a nie niekto,kto tomu vobec nerozumie a ani nechce rozumiet a hlavne ani nechape cloveka,ako mu je...
vies,ja vychadzam s toho,ze mi nikdy nic nebolo,a odrazu taka zmena...a to som tapala a hladala odpoved co mi je pomaly 12rokov...sak si mohla citat moje prispevky...mam tolko diagnoz,a to len koli jednej vete,ktoru mi nepovedali v porodnici,ze mam malo zeleza...a odvtedy sa to so mnou vlieklo...ale je to za mnou,co bolo,bolo treba zit dalej...
LEJN,NEVZDAVAJ TO,A HLADAJ SI INEHO LEKARA...PRAJEM TI VELA STASTIA...A DRZIM TI PRSTY ABY SI HO UZ KONECNE NASLA....

[zruseny12]

lejn,ja ta chapem,aj ja som to tak mala,ale vies clovek musi byt velmi trpezlivy kym si nenajde dobreho lekara...viem,ze je to tazke,ale ak nepojdes po tom nikto ti nepomoze...clovek ked sa nepostara sam o seba nikto sa o neho nepostara...a odkial pochadzas?ja som bola na gastro v KE...a som velmi spokojna s lekarom...pekny den ti prajem...

RNG

Z escherii coli su skodlive len silne virulentne druhy, ktore sposobuju hnacky a najnebezpecnejsie su O157:H7 a tiez O111:B4, ktore mozu sposobit krvave hnacky a dokonca smrt pri ludoch so znizenou imunitou, hlavne starsich.