mizerny stvrtok

Príspevok v téme: mizerny stvrtok
...

dnes mam fakt dost dost zly den ...som na dne bojim sa zajtrajsieho rana aj toho co bude dalej ....zivot je nieco co podla mna dal panboh ludom aby sa trapili a nakoniec od utrapenia aj umreli ....som uplne mimo z toho ....je to pocit neopisatelny strasny ked sa vam chce kricat a plakat no nejde .....je to ako s tym vtipom ..sadni si na kolajnice ono ta to prejde ....

[zruseny12]

mas vselijake noviny kde su inzeraty a ponukaju brigady....len treba hladat,regionalne noviny...tam je plno inzeratov aj na teletexte...

...

ak to takto pojde dalej myslim ze naozaj skoncim pod tym kamionom .....uz ked dnes som si zacala rezat a msela som si dat panaka tak myslim ze je todost zle a uz neviem ani suvisle vety tvorit som uplne mimo ..mimo reality mimo vsetkych ....

[zruseny12]

tak sa vykasli na vsetkych a chod niekde do ciech na brigadu medzi cudzich ludi atd.zacni nieco robit...nieco,co by ti pomohlo zabudnut a nemysliet na problemi...ked ta obtazuje aj okolie...

...

no ukludni .....je to hrozne keby mi aspon vsetci dali pokoj ale v kuse do mna ze co mi je a ostatny otravuju s tym ze sa chcu vykecta pochvalit o tom aky oni maju super zivot a ja sedim a kukam do blba .....nech idu vsetci niekam .....

[zruseny12]

tak....si daj obcas ten B-komplex a uvidis casom bude lepsie...aj sladke je dobre,len nepehanaj aj ja mam rada cokoladu,a tiez ked som nervoznejsia,a tiez ju moc nemozem...ale ukludni,ze?:0))))......

...

no ja jem momentalne cokoladu plus vsetko sladke co mi pride pod ruku takto to riesim i ked potom niesom z toho moc nadsena ale nic ine nepomaha dnes som si normal musela dat slofika aby som sa ukludnila .....uvidime zajtra co bude ...nejdem sa kvoli tomu skantrit terz idem dalej asi ..neviem ...

[zruseny12]

neviem,co by som ti na to napisala....pokus sa ist s kamaratkami von...alebo uz pracujes?nevzdavaj to...aj tak je zivot pekny a nesmies na take veci ani pomysliet a kord v tvojom veku...si mlada...vsetko mas pred sebou...viem,ze sa to lahko hovori...ale ver mi aj mna to zobralo,i ked mam 40...ale co uz,teraz koli tomu nebudem zit dalej?neviem co by som ti take poradila,hadam nejake vit.sk.B-komplex-forte to ta trochu upokoji...