mizerny stvrtok

Príspevok v téme: mizerny stvrtok
...

dnes mam fakt dost dost zly den ...som na dne bojim sa zajtrajsieho rana aj toho co bude dalej ....zivot je nieco co podla mna dal panboh ludom aby sa trapili a nakoniec od utrapenia aj umreli ....som uplne mimo z toho ....je to pocit neopisatelny strasny ked sa vam chce kricat a plakat no nejde .....je to ako s tym vtipom ..sadni si na kolajnice ono ta to prejde ....

...

mna to trpi moc dlho ....a stale si to vravim bolo terz chvilu dobre a vcera sa mi zase zrutil cely svet .....naozaj ma zivot nebavi ani trochu ....

[zruseny12]

neboj prejde to...ale viem ako je ked cloveka niekto sklame....vtedy sa cloveku zruti cely svet...na to budes potrebovat viac casu....ale urcite ak budes chciet bude aj lepsie...:0))))....

...

to nieje len v tom ..nech ide do kelu ked simysli ze mu nestojim za to aby to dal do poriadku len mna uz prestal bavit zivot....a trvaaa to moc dlho

[zruseny12]

neboj,nejak bolo a nejak bude....tiez ma sklamal clovek o ktorom som si myslela,ze je fajn clovek,/nebudem to tu nejak rozpisovat/ale prejde ma to a zivot ide dalej...tiez pre mna to vela znamenalo...ale co uz...:0(((((....

...

je to na nic ano ....terz mi dochadza co sa vsetko stalo a som na tom rovnako teda prsila som o osobu na ktorej mi zalezalo .....plus este vela inych zlych veci ....hmmm mne sa uz moc hrat nechce najradsej by som sa pod to javisko prepadla

[zruseny12]

aj ja som vcera mala den na dva veci,sice nebol zly...ale dnes mi doslo,ze bol pre mna velmi rozhodujuci...a v stvrtok som sa sklamala v cloveku o ktorom som mala lepsiu mienku a verila som mu....NEBOJ ZIVOT JE TAKY-ZIVOT JE JAVISKO NA KTOROM MUSIS HRAT,AJ KED SRDCE KRVACA TY SA MUSIS SMIAT....:0)))).......