Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nas vztah ma nici..... help

Príspevok v téme: Nas vztah ma nici..... help
alina

Co mam robit ked neviem ci ho este milujem? Nemam nikoho ineho, este pred tyzdnom som ho lubila ako nikoho, ale nieco urobil (nepodviedol ma), a citim ze to nie je ako predtym..zmotavam sa, ze nie je taky dobry ako sa predomnou hra, ze chodim s obycajnym pokritcom. Pomozte mi ako mam zahnat tie myslienky, chcem aby to bolo ako predtym.

alina

napis mi tvoj mail alebo sa ozvi na devenka33@azet.sk a poviem ti to podrobnejsie.. sem nechcem do detailov, lebo tu chodi dost vela mojich znamych, a nechcem aby zistili o koho sa jedna

jezismaria zas!

Odkial do pííí mame vediet co mas robit, ked nam este ani len nepovies o co konkretne sa jedna? Bud povedz cely pribeh, alebo radsej nie, takychto pribehov nedorozpravanych tu uz bolo dost, je to unavne. Rozidi sa s nim a hotovo! Lebo ty pises ze nevies ci ho este milujes! To hovori za vsetko. Lebo je rozdiel, ked niekto nieco spravi zle, a dotycny napise ze ano, pochybil, ale este ho milujem! Ano, tam je laska aj napriek danej chybe. U teba nie! Prepac, neviem ci len mna seru taketo veci, ale podaktori ludia si tu aspon normalne vyleju srdcia a ked po nich precitam tie veci, tak sa im snazim pomoct a je mi ich luto, ale takychto konin nedopisanych mam uz po krk, si mam asi z prsta vycucat co sa stalo, co bolo, co bude a co mas robit. Mimochodom kazdy reaguje inak. Moj nazor: rozidi sa, pretoze ho nemilujes! (otazne je, ci on teba ano). Dovi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.