dokedy to bude bolieť

Príspevok v téme: dokedy to bude bolieť
frederik

ahojte,s priatelkou som mal minuly tyžeń prvy krat sex, asi 10mesiacov sme šlapali tak že som ju prstoval a tak.. ale teraz po prvom sexe, druhom ju to stale boli. aj ked ju prstujem, a ked skončim ma krvave nohavičky. čim to je, kedy to skonči? mate s tym nejake skusenosti? ako dlho po prvom raze vas to bolelo, resp krvacali..dakujem

ellyy

je to uplne normalne ze holku to boli aj druhy krat...a mozno aj piaty siesty...co som sa rozpravala s kamoskami a viacerymi... chvilku to potrva kym si na to zvykne tam dole...ale je to individualne mozno ju to uz na 4 krat boliet nebude...ale su aj holky ktore to boli stale...

silvikl

vies co nepisala som jej este.mna to tie boli predtym,ked do mna chce vniknut,potom to uz prejde....a ty stiahnes svaly,alebo ako?

hmmm???

silvikl..no nieco take..ja som vpohode,pokial vo mne neni,ale potom ako chce do mna vniknut,akokeby sa zatvorila a nechce ho pustit :D tak to pomaly skusame az nakoniec povoli a potom to je v pohode....noonaa ti nieco poradila???

hmmm???

no u doktora som nebola...zacalo mi to odvtedy ako som pisala, co sme spolu spali 4x za sebou...dovtedy mi to nerobilo..ale ved panenska blana bola po celom okraji v posve..to by ma bolelo aj predtym,mna to bolieva ako su male pysky ohambia,uplne na spodnej casti..ako ked nastrihavaju ked sa rodi babo, tak tie miesta...neviem..asi budem musiet ist k doktorovi..ale ja mam vzdy stresy ked tam chodim...

iwana.

hmmm? a boli ta to len pri prvom vniknuti a potom už nie, alebo bolí stale počas celeho milovania? a boli len pri vchode alebo aj vnutri. mozno ho ma priatel trošku vačšieho. vieš ja som mala sex už vela krat a uplne prvý krat ked vnika mi to tiež zaboli, ale potom je to OK. to potrhane možu byť zbytky pan.blany, aj ked si panenstvo prišla davnejsie. ale ak to nekrvaca a nemaš to zapalene tak to tam asi aj tak ostane navždy. nebola si u lekarky? odpis.

hmmm???

No ja neviem...ja sa tomu nestranim, ved predsa ked chcem sex aj ja...nemam ani ziadny zly sexualny zazitok, nikto ma neznasilnil..ale mne to zacalo asi pred 2 mesiacmi, dovtedy to bolo v pohode...nebolelo ma nic...preto tomu nechapem, ked mi to zacalo robit...