Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"PODPICHOVACKY"

Príspevok v téme: "PODPICHOVACKY"
vilaamalka

Ahojte.Trapi ma jedna taka vec.S priatelom(ked mame dobru naladu)sa casto podpichujeme.On ma podpichuje so srandy s inymi dievcatami a ja zase s chlapcami.Vzdy vedel,ze je to sranda.Proste neviem si predstavit taky suchy vztah a obcasne ,,podpichovacky" boli u nas vitane.Problem je v tom,ze jeho to nejak zacalo trapit.A vcera,ked sme sa rozpravali,slo to aj na tuto temu a on ma zrejme pochopil tak,ze sa mi paci nejaky iny chlapec a jeho mam len na to,ze ma velmi dobru povahu.Pritom vie,ze na nikom inom mi nezalezi a strasne lubim iba jeho.Mozno som sa nevyjadrila dostatocne dobre,aby to pochopil,ja neviem.Keby viem,ze to takto zoberie,tak by som ho nikdy v zivote nepodpichovala s inymi chalanmi.On vravi,ze uz je to ok,a ze vie,ze som to tak nemyslela.Ale mne stale beha hlavou,ze nad tym rozmysla.A nechcem onho tymto prist.Bola by to strasna hlupost.Hlupost,kvoli zlemu vyjadreniu...Co by ste mi poradili?

vilaamalka

Ano,vsetci mate pravdu.ale uvedomila som si to dost neskoro.verte mi,ze ak sa to dobre skonci,uz budem iba dobra :-)

schia

A čo si čakala?!
Veď ono tie "podpichovačky" sa vždy u jednej strany skončia takýmto spôsobom.Čo zaseješ to aj zožneš.Siali ste "spochybňovanie-podpichovačky" žnete "nedôveru-podozrenie" !
Načo sa podpichovať,keď sa ľúbite? To nepoznáš inú "zábavu"? Asi to bude aj vekom ...
Skončiť s podpichovaní - bola daná výstraha ,že je najvyšší čas!

agina

tak sa s tym bude musiet vysporiadat sam.Nie je dolezite co si mu povedala, ale ako si mu to povedala.My sme pri tom neboli, ani nevidime do vasho vztahu, v podstate "problem"pozname len z jednej strany, tazko sa radi...

vilaamalka

Mila Radana,ja som mu to povedala,ale stale mam taky pocit,ze na to mysli.Dokelu,vazne keby viem,ze takto ho to zrani,tak by som nikdy nic take nespravila.Nestoji mi to za to.A diky za radu;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"PODPICHOVACKY" - Fórum - ZDRAVIE.sk