dieťa a more

hmmmmmmmmm

moze ale nemusi to byt pre vas oboch stresujuce.zavisi od typu dovolenky a aj ako baby friendly hotel mate.let znasaju deti vseobecne tazko, kolko krat som letela amale deti/batolata/cely preplakaly, dovodom mohol byt aj tlak na ich uska.suhlaism s aginou,aj to,ze to dieta nema ani poriadny imiun.system.

mirka 23

No veď nemusia ísť práve do Afriky. My sme boli minulý rok na Rhodose a boli tam rodinky aj s bábätkami. Boli sme v septembri, takže neboli horúčavy, bolo príjemne. A myslím že prímorský vzduch dieťatku len prospeje, aj keď si myslím, že na dvojmesačné bábo je to skoro.

coze???

Tiez by som neodporucala ist s takym babom na dovolenku. To nevies 2 - 3 roky vydrzat? Ved ber ohlad na to dieta. Taku cestu bude tazko znasat. A aj ten pobyt na slnku. Jedine, ze by si s nim nevysla z izby.

agina

S detmi sa odporuca ist k moru az od 3 rokov....to ti tvoja pediatricka neobjasnila??? Ved take decko nema este ani imunitu vytvorenu.

panča

no ja teda neviem, aj Rolincova sa prave vratila z babskej jazdy, na ktorej bola s dvojmesacnym babom a nevyzera sibnuta. My sme na Ibize boli spolu s parikom, ktory mal so sebou uplne babatko...v lietadle sa mi to este zdalo hrozne, ale ked som ich stretavala pri bazene uz sa mi to tak nezdalo. Babo v podstate cely den prespalo a oni si dovolenku uzivali

renata1

tebe sibe?to ti vazne zalezi len na tom,aby si bola opalena?je to trapenie pre dieta take horucavy.aj si ho odstavila od kojenia koli moru?!!!

panča

vsetko zavisi od toho, akou formou cestujete, ako budete ubytovani...potrebujes so sebou len zakladne veci, napr. plienky dokupis aj na mieste..hlavne dokladne dories ako ho budete chranit pred slnkom -prekryty kocik, prip. dazdnik na kocik-pretoze male deti sa nemaju vobec vystavovat priamemu slnku