Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poznate Lutenyl?

katka112

lutenyl nikdy viac...stacilo 1 mesiac a rozhaseny organizmus....meskajuca menstruacia....striedanie nalad...asi boli jeho vedlajsie ucinky odsksusane na lietajucom detskom baloniku....inak si to neviem vysvetlit.

Biuska

Ahojte, tiez sa s vami podelim o skúsenosť. Moja gynekologicka mi predpisala lutenyl kvoli nepravidelnej menstruacii, dokopy som o tom lieku nic nevedela, no zacala som to brat v nadeji ze mi to pomoze. Menstruacia sa mi vdaka tomu konecne dostavila, ale mala som dalsie dva alebo tri tyzdne problemy. Obrovske bolesti na zaciatku pri pohlavnom styku. Bola som strasne stiahnuta a uzka, pricom som bola maximalne uvolnena. Mala som prísť po menstruacii po dalsi balik lutenylu, ale nesla som, pretoze som sa obavala ze som tie bolesti mala z uzivania tychto liekov. Uz je to somnou chvalabohu v poriadku. Takze ja rozhodne lutenyl neodporucam. Niekomu to sice pomoct moze, ale toto co sa stalo mne bolo velmi neprijemne a bolestive.

Emma 1991

Ahojte ja som začala užívať lutenyl na úpravu menštruácie. Moja gynekologička mi povedala že ho mam brať od 15 do 20 dňa cyklu už ubehlo šesť dní od kedy som prestala brať tabletky a menzes ešte stále nikde. Mám bolesti v podbrusku a aj som sa vyhadzala a stále nič. S priateľom sme si dávali pozor takže by som sa vas chcela opýtať či to aj vám takto meškalo . Ďakujem ak mi poradíte

LenkaPorad32

Ahojte ja tiez uzivam Lutenyl uz 3 mesiac kvoli myomu a pribrala som 4 kila.No dnes som si zistil u Doktorky ze ten liek vytvara v tele vodu a ked ho prestanem uzivat tak sa to samo vrati do normalu....asi tak majte sa pekne

tiny

ja som ho tiež brala, ale odkedy mi nabehli pigmentové škvrny, tak som ho vysadila a cyklus mám ako keby som ho brala..zatiaľ

lili72

Aj ja užívam lutenyl a pociťujem rôzne vedľajšie účinky ako sú trasenie, slabosť, únava, bolesti v podbrušku a žalúdka, problémy s trávením, bolesť hlavy, vnútorná nervozita a nepokoj. Sú to vedľajšie účinky, tak neviem prečo sa o nich nepíše v príbalovom letáku viac ...

Evina28

Ahojte, ja som LUTENYYL užívala nejako cez 3 roky na úpravu cyklu. Mne tieto tabletky pomáhali. Keďže sme chceli s priateľom bábätko, rozhodla som sa, že ich prestanem brať. Len tak, bez toho aby som sa poradila so svojou gynekologičkou. Krámy dostávam pravidelne, aj keď pred užívaním LUTENULU som mala neustále nepravidelný cyklus.
A čo sa týka toho, aby oddialili menzes, tak je to tak. Samozrejme, že pri oddialení a úprave cyklu platí iné užívanie lieku. :)

Siska74

KEDYSI SOM POUžíVALA NORETISTERON, ALE T.R. MI DR. DOPORUčIL LUTENYL. BáLA SOM SA, čI BUDE účINNý, ALE FUNGUJE! ZAčALA SOM 3 DNI PRED OčAKáVANOU MENšTR., VYBRALA SOM 10tbl.A PRIšLI MI Až PO 7 DňOCH.TO JEDINéMI VADILO A EšTE AJ TO, žE Sú BOLESTIVEJšIE A SILNé!!! ALE DOVOLENKA BOLA VDAKA TOMU SUPER :)

Nenuš

Ahoj, prosím vás potrebujem pomôcť ... dnes som si dala prvú tabletku Lutenylu (na oddialenie menštruácie) a dostala som o pár hodín menštruáciu, chcela by som vedieť či môžem ďalej brať tabletky aby sa mi posunuli lebo o pár dní idem na dovolenku ...

nika2511

Ja beriem Lutenyl uz skoro rok, pretoze menstruaciu som dostala sama od seba asi dva krat v zivote a to mam 30 rokov. Predtym som si dlho pichala Agolutin, ale z neho som mala dost velke cysty.
Ale chcem sa opytat na Lutenyl. Zo zaciatku bolo vsetko Ok ziadne dostala som menzes ked som mala, ale poslednu dobu sa mi pri jeho uzivani zacali prejavovat zvlastne neziaduce ucinky. Asi vam to bude divne, ale trpim strasnymi zmenami nalad. A nie su to len take hocijake zmeny. Dokazem byt zuriva koli malickostiam, a viem ze za inych okolnosti taka nebyvam. Len ked beriem Lutenyl. Alebo som strasne placliva. Striedaju sa extremy a robi mi to uz problemy aj v osobnom zivote. V praci sa ovladam lebo musim ale doma si to odskace priatel a nasi dvaja psy. Stale kricim, alebo sa snazim vyvolat hadku koli hluposti. Nemate niekto skusenosti s takymito problemamy? Mimo uzivania Lutenylu som uplne v pohode.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poznate Lutenyl? - Fórum - ZDRAVIE.sk