Poznate Lutenyl?

iwanessa333

to je blbosť ja som odchádzala v piatok na TOPFEST a od stredy som brala Lutenyl pretože na nedelu my vychádzala menštruácia.....odialilo mi to bezproblémov akurát čakám a kramy stálen nikde...v letáku je písané že po vysadení sa menštruácia dostaví len akosik nič..a pochybujem že to je otehotnenia pretože doktorka mi prízvukovala že ak otehotniem na Lutenyle tak musím ísť okamžite na potrat...ja len toľko vlastná skúsenosť

jancecka

ja som dostala LUTENYL na úpravu menštruačného cyklu, keďže som ho mávala nepravidelný. Užívala som ho tri mesiace, pomohol len pokedy som ho brala, potom mi doktorka predpísala ešte jedno balenie, ale tiež ako náhle som ho dobrala, tak menzes sa sám nedostavil. Pribrať som nepribrala, ale menzes mi na dlhodobo neupravil. Viac mi už doktorka nechce predpísať, vraj je to dosť drastický liek, tak neviem čo tým myslela.

Domča

Ahojte...ja som tiež dnes dostala tento liek na úpravu cyklu, leob ja nemám menzes vôbec, len s antikou alebo vyvolávačkami....predpísal mi 3 balenia, potom asi dalsie, vraj tak okolo pol roka sa to má užívať...Tak som zvedavá, či mi to pomôže,lebo mam nízku hladinu progesteronu, a vraj to má pomôcť, tak dúfam...:-((

Janusenka

no ja osobne tento liek užívam už tri mesiace na upravenie cyklu, pretože mi nepravidelne chodila a vdaka nemu som pribrala zhruba 4 kilá?
nejem viac než predtým, čiže to bude z tých liekov... a tiež sa mi deje tá vec, že po skončení krámov mám bolesti v podbrušku tak neviem..na jednej strane mi pomáha, no na druhej robí zle... mám ho užívať ešte dva mesiace a potom mi ich vysadí, no mám paniku z toho priberania...

kaťuša

Ahojte!
Prosím vás, nemáte niekto skúsenosť s Lutenylom takú, že sa od neho veľmi priberá. Odkedy ho užívam, pribrala som osem kilogramov. Užívam ho vyše roka. Gynekológ mi povedal, že ho môžem užívať dlhodobo, ale ja nechcem byť rozkysnutá ako buchta. Poradte, prosím.

ladyyyy

ja uz druhy mesiac uzivam lutenyl a sluzi na upravenie cyklu,vdaka nemu mam kramy kedy ich aj mam mat,a uz vobec si teda nemyslim ze by mal sluzit na oddialenie cyklu,praveze naopak..

niki 168

ahojte..ja som bralalutenyl a namiesto toho aby mi to oddialilo nic sa nestalo a potom som to mala 2 mesiace po sebe 20 dni..tak neviem

michae_aksim

Ahoj Bobuska, ja beriem Lutenyl a na oddalenie to nie je, praveže mne to dal gynekológ kvôli tomu, aby mi Lutenyl vyvolal menštruáciu....