Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotna-otehotniet pocas uzivani hak????????????

machulka006

micuska - ty si hovorila o vedľajších príznakoch...pod vedľajšie príznaky rozumiem aj nežiadúce účinky, hnačka neni vedľajší príznak

micuskaaa

totizto machulka to som mala na mysli len ty si to inak povedala -......si vracala do 4 hodín od užitia tabletky, alebo si mala hnačku do 4 hodín od užitia tabletky...
Naozaj neverím tomu že pri BEZCHYBNOM užívaní by si otehotnela..... - o co ti islo?

noo

no dievcata...s tou antikou to nie je taka sranda... mam kamosku ktora otehotnela pocas 7dnovej prestavky.. ale toto podla mna zalezi od organizmu...mozno pohlavne organy niektorych dievcat su velmi priebojne alebo co :-)

kacenkaaa

machulka006-a ked beriem antiku a mala som hnacku celodenne a este som aj zabudla si den predtym zobrat tabletku a vzala som si ju az na druhy den rano,ked som mala hnacku,tak dokedy som menej chranena?uz mi je lepsie a uz sa snazim brat tabletku v spravnom case ako ju mam brat 3-ti den..kedy mozem mat najblizsie zas sex?pokial nechcem pouzit kondom?..dakujem

a

caute ja som brala atikoncepciu cca 3 roky a ostala so pocas nej tehotna,nevynechala som ju ani som nemala hnacku a nebrala som ziadne antibiotika.Vsetko je mozne!!!!

machulka006

monika111111111: ak si ju teda brala pravidelne, tak si potom brala nejaké antibiotiká, lieky, ktoré obsahovali aj ľubovník bodkovaný, alebo si vracala do 4 hodín od užitia tabletky, alebo si mala hnačku do 4 hodín od užitia tabletky...
Naozaj neverím tomu že pri BEZCHYBNOM užívaní by si otehotnela.

machulka006

micacica: toto je tá najväčšia somarina akú som za posledný rok a pol, čo dosť sledujem informácie a novinky čo sa týka antikoncepcie, počula a čítala :"...alebo vam nezaberie spravne - totizto ak su vedlajsie priznaky tak nezabera ako by mala... "

strašne by ma zaujímalo, kde si sa dostala k takémuto niečomu, alebo kto ti takú brutálnu hlúposť povedal...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotna-otehotniet pocas uzivani hak???????????? - Fórum - ZDRAVIE.sk