Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako vyriešit problem s laskou

Príspevok v téme: ako vyriešit problem s laskou
mata

ahojte vsetci. pohadala som sa s priatelom aj vam napisem prečo.chcela by som vediet vas názor.takže som s priatelom 5 rokov aj nejake mesiace...minulý rok mi znama..kamaratka...povedala že ho videla s inou sa bozkavať...urobila som mu cirkus a hned som sa chcela rozíst ale nejako sme to vyriesili a ostali spolu...asi pred týzdnom mi na pokec napisalo jedno dievca: čo by si robila keby ta tvoj priatel podvadzal...bola som zaskocena ale s priatelom som to hned neriešila lebo som vlastne nevedela nic konkretne...to dievca mi napisalo mena dievcat s ktorími udajne moj priatel nieco ma...a jedna mi potvrdila že s nim mala sex..že ho lubila ale potom sa od iných dozvedel že ma mna...tak ked mi toto napisala tak som sa rozklepala že až...hned som mu volala že co to ma znamenat...poprel vsetko...teraz tvrdí a uraža sa ze mu neverím a pritom si myslímm že mu verim pretože co mi ine ostava ked niesme spolu ...chcela by som s nim ostat aj som mu to povedala a tiež že nezabudnem na to co mi povedala kamoška pred rokom a teraz to dievca a že mu to pripomínat nebudem a ani sebe...neviem kde je pravda či ma podviedol alebo nie. je nahnevaný a nevie sa vžit do mojej situacie...tak co vy na to ...som taka strasna že mu nedoverujem aj ked mam len o tom pochybnosti??? inak nas vztah bol je pekný len toto sa asi už neviriesi...piste prosim

lekvar

mata, ono je to na tebe, ci ty mu veris, si s nim 5 rokov a sama musis vediet, citit, ci by bol tvoj priatel niecoho takeho schopny. Ale je pravda, ze pokial ti niekto nieco taketo uz povedala, tvoja dovera (aj ked mozno neopodstatne/ bude nastrbena a budes ho asi sustavne upodozrievat...

[zruseny12]

a potvrdit ti moze,ze s nim spala,ved povedat sa da vsetko...len ci je to pravda...na to nezabudaj,ze sa da vela veci povedat,a nemusia byt ani pravdive...alebo ako ti radi bambulo,snaz sa s nou stretnut,ale aby bol pri tom aj priatel...a dost sa tam ukaze...pri osobnom rozhovore...

[zruseny12]

mata,ja by som na tvojom mieste neverila,nejakemu dievcatu z netu,je vela ludi ktory zavidia a potom robia vo vztahoch zle,to co bolo pred rokom,nemusi byt aj teraz...a musis vidiet aj na priatelovi ako sa sprava...nie je normalne,aby mal tolko dievcat ako pise ti ta na pokeci...len aby to nebola nejaka tvoja kamoska,co ti zavidi...ked pises,ze vas vztah je a bol bol pekny....kym nebudes na 100%vediet,ci mal tie dievcata ver jemu,ale bud opatrnejsia...vela stastia...

kikulka

prepáč,že ti to poviem,ale podľa všetkého ťa ten tvoj priate&ľ podvádza,je to strašne kruté,keď niekoho miluješ a on sa s tebou zahráva,ale musíš byť silná...možno by som zorganizovala také ,,nečakané"stretnutia....dohodla by som sa s tou babou na nejaký čas a miesto a dohodla sa s priateľom,aby tam prišiel o niečo neskôrmale tak,aby nevedel,že sa stretne aj s tou babou a uvidíš,aká bude jeho reakcia....to je asi jediná možnosť ,ako zistiť pravdu

bambulo7

na tvojom mieste by som sa chcela stretnut s tym dievcatom s ktorym spaval a porozpravala by som sa s nou. Ine je ked ti to napise a ine ked ti to hovori, z rozhovoru sa da vselico zistit. Rozhodne by som za ziadneho chlapa nedala ruku do ohna co sa tyka neveri. Ak popiera je jasne ze ta ma rad a nechce ta stratit ale uvedim si ze ziaden chlap sa k nej nikdy neprizna, bude zapierat aj ked budes mat dôkazi a bude sa vyhovarat jak sa len da. O to je to horsie ze ta ASI nepodvadzal len s jednou ale bolo ich viac. To ze ste spolu 5 rokov to nehra ziadnu ulohu, poznam chlapov ktori su so svojimi priatelkami dokonca aj manzelkami omnoho dlhsie a podvadzaju... Neviem preco vsetko musi byt len o sexe a toto sa robi :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako vyriešit problem s laskou - Fórum - ZDRAVIE.sk