Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Scervenala koza na vnutornej strane stehna

Príspevok v téme: Scervenala koza na vnutornej strane stehna
portable

Ludia mam taky problem po niejakej namahavej cinostio pri ktorej sa spotim a tk sa mi stava ze mam ta ke zacervenale vnutorne strany stehien tesne pod rozkrokom... o rozkrok nejde len to pali a nemozem byt aktivny potom je nato niejaka finta? je to tym ze sa moc spotim a niejako mi spodne pradlo poskriabe kozu? co mam robit?

Rebejka

Dobry den, chcela by som poradit, z vnutornej strany stehien sa mi v teple urobili take cervene flaky,ktore strasne stipu a svrbia. Je to zaparenina? Aku mast si mam na to dat? Dakujem za odpoved.

comadotoho

ahoj ludia chcel by som vas len varovat ze ked mate daco taketo tak sa nato nevyserte a liecte to lebo ja mam pocit ze sa to moze casom dostat aj dalej (myslim ze je to moj pripad)a nic prijemne to nieje a do teraz neviem ako sa toho zbavit lebo mat cervene vajca jak pavian to nieje sranda a najhorsie natom je ze to su nejake zasrate kvasinky

xander

no ja som to mal tiez pri rozkroku ked bolo take teplo ......a bol som spoteny strasne ma to palilo potrel som si to neakou mastou preslo to ale mam tam taky flak po tom neviet co to moze byt

mychael

TO: sdfg: este uplne mi to nezmizlo, ale je to lepsie nez predtym, tu mast pouzivam take 3 tyzdne, takze dufam, ze casom mi to zmizne uplne. O mesiac mam ist na kontrolu takze uvidim co povie doktorka. Ja tiez chodim behavat a tiez sa mi to pri behu zhorsovalo a stipalo, ale jak pouzivam tu mast, tak uz ma to nestipe. A kvoli tomu nemozem prestat sportovat.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.