Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam silny vytok

simran

mam silne vytoki až zapachajuce asi 3 tyždne vždy ked stanem citim že to zomna tečie čo to je prosim poradte mi

lastovickaaa

ahojte chcela by som pomoct...tiez mam dost silny vytok, co sa mi nestavalo az teraz. taktiez ked som s partnerom citim ze som o dost mokra ako kedysi? vie mi niekto poradi cim to moze byt. alebo ako sa toho zbavit dakujem krasne

lastovickaaa

ahojte chcela by som pomoct...tiez mam dost silny vytok, co sa mi nestavalo az teraz. taktiez ked som s partnerom citim ze som o dost mokra ako kedysi? vie mi niekto poradi cim to moze byt. alebo ako sa toho zbavit dakujem krasne

mira

Vylučujú asa ti hlieny, ktoré sa nahromadili v reprodukčnom systéme. telo sa ich zbavuje. Nie je dobré to zastavivať, skôr podporiť vylučovanie a neprijímať potraviny, ktoré sú ich zdrojom. Vylučovanie podporíš kúpeľom v horúcom vývare z usušených listov reďkvovitých zelenín s hrsťou soli. Môžeš ho opakovať viackrát.
Zdrojom hlienov sú hlavne výrobky z mlieka a mlieko, a živočíšne potraviny.

panča

no ak mas taky silny vytok aj bez vzrusenia, chod co najskor k lekarke -takto sa prejavuje tricho. Nic nemusi boliest, svrbiet...neodkladaj to

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam silny vytok - Fórum - ZDRAVIE.sk