Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pouzit tampon aj ked nieje menzes

lilinka

No ak si chces prihnat este nejaku "zaujimavejsiu" infekciu ako je ta z vody, kludne si ho zaved. Nepoplietla si si to s korkovym stuplom na flasu?

ôôô

To je zaujimave, pretoze ja som tiez z TV pocula ale praveze opacny nazor! Tampon ti este viac prepusta cez seba rozne latky a bakterie ako ked tam nic nemas a voda sa ti tak hlboko nedostane, ako ked mas zavedeny tampon...Tak toto je vazne skvele, to aby si clovek vycucal co ma teda robit!
Kazdopadne je to podla mna riadne nezdrave a nedomyslene. Vsak ked sa niekto chodi kupat niekde tyzdenne 2-3x na pol dna,a ma zavedeny tampon a nema pritom kramy, vsak to si viac uskodi. Toto mi vobec nedava zmysel.

misenkaa

Pozerala som pred prazdninami telerano a tam davali jednu gynekologicku, kt.vravela ze je prave dobre pouzivat tampon, aj ked nemate svoje dni a idete sa kupat bud do jazera, alebo priehrady, bazena. Vraj to zabranuje nejakej infekcii a nakaze. Ale hned ako vyjddete z vody, treba ho vytiahnut. ja to uz tiez tak robim.

ôôô

Aher, to je ina vec ked CAKAS kramy a das ti tam tampon pre vec istoty...ale dotycna mysli kazde kupanie z dovodu nenakazenia, tak sa nauc citat moja mila...

Tanka, juj, samozrejme ze nie... mohlo by to mat prave opacny dopad, aj ked sa priznam ze aj mne je nechutne kupat sa na verejnych miestach, kde sa clapocu stovky inych ludi s roznymi nakazami, a namocia ti dam do vody a co ja viem...preto sa vyvarujem kupalisk a tak.

aher

tebe jebe...vsak sa normalne pytala...ja bezne beriem tampon ked sa idem kupat a cakam kramy...sice sa to nema ale mna to nezabilo este

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pouzit tampon aj ked nieje menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk