Antikoncepcia Katya

Eldika

Ahojte heh ja len druhu tabletku beriem.predtym som pol roka brala Yaz...Neviete kolko musím vybrať tabletky aby som bola chranena pred otehotnením???9-10?

antimka

ahojte! takze katyu uzivam uz druhy mesiac a mam s nou presne opacny problem, som podrazdena mam zmeny nalad,a prsia mi neporastli vobec, ja viem ze to je este malo a ze teli si zvykne, len neviem dokedy

nanuša

Dakujem za odpoved..ja viem,možno sa to tebe zdá že to bola hlúpa otázka.. ale neviem trochu ma naplašila kamoška a tak som radšej napísala sem.. dakujem ozaj si mi pomohla..papa

aluska

nanusa preboha ved to neotehotnies pri ziadnej antikoncepcii pocas 7 dnovej pauzy...si myslis ze kazda antika ma inu ucinnost?na to si jak dosla?

nanuša

ahojte prosím vás myslíte že pri užívaní katye neotehotniem pri 7 dnovej pauze užívaní antikoncepcie?..máte s tým skúsenost?..dakujem vopred..pretože toto je moja prvá antikoncepcia a mám strach..

katka2424

ahojte...mozem vam povedat ze katyu uzivam pomali rok a zatial nemam s nou zle skusenosti..myslim si ze je to spolahliva antikoncepcia...som snou spokojna,,papap

jaaa

Ja mám s katyou len tie najlepšie skúsenosti, nemám takú chuť jesť ako pri iných antikoncepciach, nie som taká podráždená, mám oveľa lepšiu pleť a oooooveľa väčšie prsia. Katzy už nevymením