vlhkosť vzduchu pri mori

Príspevok v téme: vlhkosť vzduchu pri mori
moonie

dobry den, moj stvorrocny syn trpi castymi ochoreniami ucha, minuly rok mal 9 mesiacov trubicky in situ, zistili mu slabu alergiu, zvacsenu nosnu mandlu. Lekar odporucal pobyt pri mori tak za tyzden odchadzame do turecka. Mam vsak obavy ako bude posobit zmena tlaku v lietadle na jeho chore usi /momentalne je zdravy, len ma priesvitnu sekreciu z nosa/ a zaroven aj vlhkost vzduchu pri mori kedze sa niekedy stazuje na stazene dychanie. K moru ideme prvy krat. Je tam teraz 36 stupnov. Prosim napiste mi vase zazitky z lietania aj z pobytu pri mori ked ste s vasimi detickami letelei prvykrat. Nemam sa s kym poradit, som trochu v strese dakujem.

fraisee

ja v lietadle nikdy nespim, lebo ked nezujem zuvacku, strasne ma bolia usi. do turecka to letecky nie je daleko, takze to je ok. a este som nepocula zeby morsky vzduch niekomu uskodil, tam sa ludia chodia uzdravovat.

agina

moonie vsetky veci, ktore ti odporucil RNG dostanes kupit na -odkaz odstránený- RNG ma dve predajne, jedna je v Slimaku na 1.poschodi a druha je v Lucenci.Z Lucenca posielaju aj na dobierku.
A co sa tyka synceka, pri mori mu bude fajn, o to by som sa vobec nebala, dokonca aj moj manzel kvoli tej vlhkosti este nikdy pri mori nechrapal!!! A doma je to na dennom poriadku.Trosku problemy mozu nastat pri stupani a klesani lietadla, dokonca si myslim, ze pri klesani este viac ako pri stupani.Syncekovi daj cmulat nejaky cukrik, aby mu vyrovnavanie tlakov nevadilo.

RNG

moonie, uvedene doplnky sa predavaju vo viacerych obchodoch, vcitane mojich. Reklama Google Doplnky vyzivy(RNG) mi asi nadarmo bezi po pravej strane tohoto fora...
GSE je vyrobeny zo semien grapefruitu.
NAC je N-acetyl cystein, forma prirodnej aminokyseliny, na Slovensku niekedy zvana "acc".
Dumbier(pakoren) dostat v obchodoch s koreninami alebo zeleninou.

RNG

zapaly uhca, zvacsena mandla, tecenie z nosa-to su vsetko priznaky baktyerialnej alebo viralnej infekcie, ktoru zrejme dieta nema preliecenu.Odporucam oreganovy olej a GSE brat nekjaky cas, az kym to neprejde. A pripadne aj NAC na odhlienenie. More pomoze, ked ma problemy v nose, bude mat aj v usiach, to je prepojene pri prudkej zmene tlaku v lietadle. Znacna cast ludi ma zanesene usi po lete, hlavne v zime, ked ma cast ludi "plny nos"
Kvapkanie roztoku GSE do nosa niekolkokrat denne tiez pomaha.
Pri lete je dobre zut zuvacku, aby nezalahlo v usiach. Na problemy s kolisanim je dobry dumbier, lepsi ako kinedril a bez bocnych ucinkov.