Pasta Signal White Now

rrrrrrrrrrrr

ja som mal tu pastu ale ziadny rozdiel som nezistil a vobec nie tak ako v tej reklame ze hned budu biele zuby mali by ich stihat za podvod skurvenci vyjebany

RNG

Cast zafarbenia zubov moze byt od kavy, dechtov(cigarety) tmave ovocne stavy a podobne. Na to su niektore zubne pasty OK ciastocne.
Kto je na to velmi citlivy, moze pit kavu a silne farbiace ovocne stavy cez slamku.

Ja osobne si nepotrpim na umelo biely ziariaci "holywoodsky" chrup.

ssd

Vsetci by si v prvom rade mali ujasnit co je cistenie zubov a co bielenie (hlavne vyrobcovia, ktori len motaju). Vsetko co kupujete je len na cistenie bordelu co je na zuboch, usadeniny. Ak mate zlte zuby od prirody, tak vam nepomoze ani 20 tub signal white striedanych s bielou perlou a sodou bikarbonou. Pre bielenie zubov je potrebny peroxid vodika/karbamid peroxidu, ktory prenikne do skloviny a tam chemicky reaguje. Nieje to bezbolestne, zuby su potom nejaky cas citlivejsie a nestoji to 5EUR. Kto chce nieco s peroxidom, tak musi ist na bielenie k zubarovi, alebo si nastudovat teoriu a nieco objednat (bieliace pasiky/zo zahranicia cele sady napr. s 22/35%nym karbamidom, svetlom a remineralizacnym gelom-ebay). To druhe bola jedina vec co zosvetlila mne prirodzenu farbu zubov a tak to bude u KAZDEHO. Ak ste uz vyskusali nejaku bieliacu pastu a ziadna zmena, tak nevyhadzujte dalsie peniaze, to co vidite v zrkadle je vasa prirodzena farba... a tu tie pasty nikdy nezmenia.

nikki18

tie bieliace pasty su blbost a ta nova od signalu to je asi najvacsia blbost vraj po prvom umyti jasne ale najprv si dajte vybielit zuby a potom mozno ........... sak ja im napisem staznost len musim najst ich oficialnu stranku

mizantka

zubne pasty na bielenie - vademecum jednoznacne a lacalut white, i ked je drahy.vlastna skusenost :)a inak doporucujem bielu perlu,i ked to neni az tak prijemne ,ale das sa

tinusska

prave dominavam tu signalku... pekna blbost... ale kupila som si teraz dalsiu lacalut white - je mensia ako ostatne a stala asi 180sk, tak uvidim...

hrkuuu

podla mna je velmi hlupe verit reklamam. no ale je to vas zivot a je na vas, ako sa zariadite. vela stastia a dajte si bacha aby ste sa nezhovadili

miselka

hej presne aj ja mam tie ocne take troska inej farby, a neboj sa nemam az take bielen zuby, ale zase ani nejake zlte. proste chcem mat pekne zuby a chcem sa o ne starat riadne