Holky, vsetky sme krasne;)

Príspevok v téme: Holky, vsetky sme krasne;)
karotka

Ahojte=)
vzhladom na dnesny trend kultu tela a krasy som myslela, ze by sme mohli zalozit takuto temu, hladat na sebe krasne veci, objavit v sebe zenskost, pomocou inych dievcat (a mozno aj chlapcov?) skusit zmenit pohlad na seba...=) k pozitivnemu.....a nejakymi tipmi prispiet k tomu, aby sme na sebe sikovne vedeli zvyraznit krasu a osobitost;) viac hlav-viac rozumu=)
mnoho krasnych slecien si o sebe mysli opak...treba to zmenit....;)

slavka567

Milá neries, ani ja sa necítim 365 dní v roku pekná, zdravá a šťastná. Chápem Ťa, ako sa asi teraz cítiš. A čo okolie ? Ako sa teraz cítiš ? Rada by som vedela, ako sa máš. Súhlasím s Tebou, aj ja by som na sebe zmenila kopu vecí, keby to bolo možné. Len to je tak, že na všetko treba peniaze, a keď ich má človek málo, je to ťažké. Poviem pravdu, aj ja by som dala aj tonu zlata za to, aby som si napríklad nemusela depilovať nohy. A čo by si na sebe zmenila Ty ? Podľa môjho názoru, každá žena a vôbec človek sa má o seba starať na koľko má čas a peniaze, mne v jednom nemenovanom psychologickom teste vyšlo, že sa o seba starám podľa toho koľko mám jedného aj druhého. Ta času mám veľa ale peňazí až tak moc nie, ale snažím sa. Ale keď sa žena vydá väčšinou je to tak, že nemá čas ani peniaze na to aby sa prílišne starala o seba. Aj keď na druhej strane neznamená, že keď je žena vydatá, tak sa má totálne opustiť a vôbec sa nestarať o seba. Prajem vám, milé dievčatá aj aj Tebe neries veľa šťastia, aby ste sa naučili pritiahnuť pozornosť na svoje prednosti a odvrátiť pozornosť od svojich chýb.

neries

slavka ...pravdu mas je to tak no lahkoosa to hovori ale tazsie sa aj podla toho sprava ...lebo to co citis sa zm,enit neda ..sebavedomie sa zvysit neda len tym ze si 5 krat denne pred zrkadlom v priebehu celeho tyzdna budes hovorit aka si krasna ....ja sa mozem namalovat obliect vyzert faktk fajn a aj druhym sa pacit ked sa proste stale neviem uvolnit ...neverim si ..podla mna to je vec s ktorou treba sa naucit zit ...kazdy sme nejaky ....a samozrejme to co si pisala o tom ze ludi netreba odsudzovat podla vzhladu , ja to ani nerobim , nepochopim ludi ktori si hladaju priatelov podla vyzoru je to chore a neludske, no ver tomu ze im sa to raz vrati ,vsetki tie nadavky a opovrhovanie, bozie mlyny melu pomali ale isto, fakt vazne oni ti za to nestoja mne tiez trvalo kym som to pochopila , obklopuj sa teda len ludmi ktorymi ty chces a s ktorymi je tebe dobre , verim ze v tvojom okoli sa taky nachadzaju, i ked je ich mozno menej no mysli na to ze lepsie 2-3 ozajstny ako milion tych falosnych , drzte sa baby

slavka567

Mne sa vždy vysmievali, že aká som škaredá, že mám veľký nos a tak. Mala som aj škaredé prezývky, ale čo už s tým narobím. Len jeden chlapec v jednej nemenovanej nemocnici ma skutočne miloval, lebo ma miloval takú aká som, aj keď je pravda, že sčasti mi aj lichotil, to znamená, že pri výške 173 cm a hmotnosti 76 kg mi povedal, že som štíhla. Viem, že mi klamal, ale vedel, že keď ma bude kritizovať myslím tým ostro tak si iba narobí nepriateľku. Povedal mi, že sa mu páčim taká aká som. A to mi za celé školské roky nepovedal ani jediný chlapec! Aj ja viem čo to je byť zakomplexovaná, ale tak ako aj ja, určite aj vy máte niečo na sebe pekné. Ja som napríklad spokojná s vlasmi, stačí mi ich raz do týždňa umyť dvakrát denne začesať a chvalabohu sa lesknú. A ešte som spokojná aj s očami, aj keď nepatria medzi veľké, mám ich zelené. A ešte niečo: súhlasím s jednou, čo napísala, že úsmev robí zázraky. Mám skúsenosti, keď sa úprimne zaujímam o ľudí, a hovorím o tom, čo druhých zaujíma, tak ľahšie si získavam priateľov. A názov diskusnej témy vystihuje jednu veľkú pravdu, že nikto nie je škaredý, pretože každý sme stvorený na Boží obraz. A keď vám niekto povie, že ste škaredé tak buď na to nereagujte, alebo mu povedzte, že či on je taký dokonalý, že môže takto posudzovať ľudí a kýchajte mu na hlavu. Kamarátstvo či priateľstvo by malo vzniknúť spontánne medzi dvoma a viacerými ľuďmi s rovnakými záujmami a názormi. V jednej nemenovanej knihe stálo: žena je vtedy krásna, keď je spokojná, a myslím si, že je to pravda. Mňa keď jedna nemenovaná učiteľka pochválila, že som opeknela tak, som až úplne iná išla po ulici. Keď vás niekto pochváli verte tomu, ale nezaspite na vavrínoch a tešte sa, že dobrí ľudia ešte nevymreli. Mám 22 rokov.

sonka

treba sa na seba pozerať pozi´túivne, mať sa rada, vidieT) seba samú ako krásnu ato sa ozrazí aj v psychike a myslení. Takže to z človeka vyžaruje a práve to vyžarovanie robí strašne veľa. a najhlavnejšie je neporovnávať sa s inými.

neries

o aku operaciu ide ???ja v pohode ..terz prezivam tiez taku krizu chuderky ...ze o co vsetko sa oberam ...ale tak no co uz som taka ina asi uz nebudem

karotka

ahoj=) da sa to prezit....akurat minule som chytila depku, taku narazovu a povedala som si ze kaslem na zasady, idem na plastiku...chcela som si dat vyplnit nasolabialne ryhy... a aj som dosla pekne na konzultaciu:D ale teta lekarka ma pekne slusne poslala do riti ze nech na take zabudnem, nic, ani ju nehne ma operovat:D
ma pravdu....asi som dufala ze toto povie:D
takze teraz sa uz mam celkom fajn=)
a Vy?
Ty neries?;)