Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holky, vsetky sme krasne;)

Príspevok v téme: Holky, vsetky sme krasne;)
karotka

Ahojte=)
vzhladom na dnesny trend kultu tela a krasy som myslela, ze by sme mohli zalozit takuto temu, hladat na sebe krasne veci, objavit v sebe zenskost, pomocou inych dievcat (a mozno aj chlapcov?) skusit zmenit pohlad na seba...=) k pozitivnemu.....a nejakymi tipmi prispiet k tomu, aby sme na sebe sikovne vedeli zvyraznit krasu a osobitost;) viac hlav-viac rozumu=)
mnoho krasnych slecien si o sebe mysli opak...treba to zmenit....;)

neries

nevadi ...najlepsim riesenim je vzdy komunikacia ...teda rozpravat o probleme tak sa s nou o tom porozprvaja ....v kludea uvidis urcite to pomoze lebo mozno ani netusi ako sa citis ty ..ja som mala podobny problem ale co sa tyka ppp ..lebo som ju prekonlala a rodicia sa o mna od vtedy moc bali stale ma kontrolovai teraz je to uz v pohode ......vela sme o tom rozprvalaia terz na opak o tom uz nerozprvame vobec a je to tak asi lepsie ..rychlejsie zabudam na toco bolo ...ja som ale od vtedy zvlôastna asi mi to dost narusilo psychiku a celkove uvazovanie nad vecmi a riesenie problemov preto som asi taka aka som aj v spolocnosti ..je to zlozite

doremi

tak potom sme chudery obe,aj ja som introvert:0)))ale mne to vobec nevadi,som rada ze viem byt aj sama so sebou a nepocitujem to ako pritaz. ja mam v podstate otvorenu a kamaratsku povahu,ale bola som vychovavana ako jedinacik a medzi samymi dospelakmi,preto mozno menej chapem niektore blaznive 15tky apodobne lebo ja som sa vzdy spravala zodpovedne a podla mna az prilis dospelacky na svoj vek.mam teraz ale dost velke nezhody s rodicmi,lebo ako dieta som bola dost casto chora atd.a preto sa o mna nasi veelmi boja. a ked pisem ze velmi tak to neznamena ze velmi,ale az tak,ze mi nedaju dychat.a to doslova.a teda si urcite vies predstavit ako dusno je u nas vzdy ,jed sa niekam chystam ist z domu,napr.na diskoteku....moja mamca je schopna sa so mnou hadat jak pominuta ,len aby som nesla,a aj ked nakoniec pojdem ,je to iba preto ze otec je ma nakoniec vzdy pusti,ale treabars iba do urcitej hodiny napr.do 3.alebo tak.no najprv som si myslela,ze problem su iba disky a ze na ostatne akcie mam mamca bude pustat.to som sa ale poriadne zmylila!!!minule,ked som mala ist spat ku kamoske,tak robila cirkus ze az,a potom sa so mnu este asi 3 dni voobec nerozpravala.akoze to nie je normalne,ako so mnou jedna,ako so soplavym deckom,a to budem mat v decembri 20!!! akoze,asi sa z nej zblaznim.cele leto nikam nechodim,ale fakt nikam,iba ako do mesta na nakupy a domov,len aby bol doma pokoj. ale ja uz takto nevladzem ,fakt nie!!!!a najlepsie je ako mi vzdy vyhadzuje na oci,ze nemam kamaratky.a ako mozem mat ,ked ma drzi jak na uzde???ja sa asi zblaaaznim!!!!pomozte baby,ak viete!!!help

neries

doremi co sa tyka toho chlapca to je uz uzavreta kapitola mojho zivota a co sa tyka toho ze som na seba moc prisna mozno len co sa tyka tej kontroly nad sebou ze chcem aby ked nieco bolo bolo dokonale..inac sa mi moc nedari a mojim dvom najkamoskam sa prave ze dari az privelmi a ja sa pri nich citim ako totalna chudera..stale sama..zavidim im dost to co maju a ze ja stojim stale na tom istom mieste ....som cudacka a mozno ani nie mozno len introvertka a tak ma to mrzi moc

doremi

neries:mozno si na seba az prilis prisna,neviem nepoznam ta,ale z toho co tu pises mi nepripadas nejaka zvlastna alebo co,praveze celkom v poho...ale podla mna ti tvoji kamarati neboli az taki uznasni,ved uznaj keby im bolo na tebe zalezalo,odpustili by ti ,aj ked si ich,dajme tomu,sklamala/comu sice moc neverim ale dobre/jednoducho to neboli úpravi priatelia,ked sa na teba po 1 roztrzke vykaslali....tak kasli aj ty na nich,nestoja ti to za to,aby si sa kvoli nim trapila,ver mi.mozno mas stale pocit ze si nejaka zla alebo ze mas cudnu povahu,ale podla mna sa len snazis byt privelmi dokonala,tak az tak nekontroluj kazde slovo co povies,ver mi ,bude ti lepsie. som si ista,ze skutocni priatelia na teba este len cakaju. a co sa tyka toho chlapca,ja newiem co sa medzi vami stalo,ale aj ja som zazila daco podobne,len ma stale trapi to,ci som to s nim neskoncila prilis skoro a radsej som si to mohla nechat prejst hlavou....ale to uz je ina tema ,zase...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holky, vsetky sme krasne;) - Fórum - ZDRAVIE.sk