Holky, vsetky sme krasne;)

Príspevok v téme: Holky, vsetky sme krasne;)
karotka

Ahojte=)
vzhladom na dnesny trend kultu tela a krasy som myslela, ze by sme mohli zalozit takuto temu, hladat na sebe krasne veci, objavit v sebe zenskost, pomocou inych dievcat (a mozno aj chlapcov?) skusit zmenit pohlad na seba...=) k pozitivnemu.....a nejakymi tipmi prispiet k tomu, aby sme na sebe sikovne vedeli zvyraznit krasu a osobitost;) viac hlav-viac rozumu=)
mnoho krasnych slecien si o sebe mysli opak...treba to zmenit....;)

lana22

To nie je pravda, jasom priserne skareda a nc s tym neuribim, male prsia,riedke vlasy, a velky nos... mne sa uz proste neda pomoct

neries

no ja som priatela este nemala taze tak a prave kvoli tomu zakomplexovaniu a neistote tak skoro mat nebudem ..lebo chlapi to radi nemaju ale ja neviem co s tym

neries

no ved ano to je o tej istote ale ked ju dievca nema tak moze byt aj neviem ake krasne pekny make-up a nic..ved preto prave co robit ..ine mi nic nechyba

karotka

no jo...len ked clovek nema stastie na priatela ktory rad dava komplimenty:D mne raz priatel miesto toho aby mi pochvalil vlasy akurat povedal ze ich mam vsade...neznasa ich v ustach...akoze trapas teda (prenho...) aj skoncil dost skoro:D ale aj tak by bola dobre padla nejaka ta pochvala od neho...
alebo namiesto....mas pekne oci..."ty mas ale fest velke oci"
alebo..."moj brat povedal ze na tej fotke vyzeras dost divne..."
chlapciiiiiiiiiii joj vsak kompliment este neznamena ze si nas chcete vziat.:D ked sa vam nieco paci, povedzte to...

axelonka

presne, každá jedna žena či dievča je krásna/e:) a tiež je pravda, že nikto nie je dokonalý, každý z nás má nejaké tie chybičky, či v kráse či vo svojom vnútri. ale nemusíme mať len preto, že máme nejaké to kilečko naviac alebo máme krivý nos, či inéé menej sebavedomia. stačí, keď sa pozrieme okolo nás, na každom jednom človeku nájdeme nejakú tú chybičku, len na sebe ju vnímame oveľa tragickejšie ako na niekom inom. ale ostatní ľudia sa takými detailami nezaujímajú, len my si myslíme, že každý sa na mňa pozerá preto a preto. práve takýmto správaním na dotyčný problémik viac pútame. takže najdôležitejšie je, aby sme sa mali rady také aké sme. jednoducho to tak je, mám takú a takú chybičku a? každy jeden z nás nejakú má, takže sa tým nemusíme až tak zaoberať a znepokojovať sa:) niektoré ste písali, že máte menej sebavedmia, ktoré je naozaj veľmi potrebné. treba si ho pomaly začať budovať. prijímať každú jednu lichôtku, ktorú nám povedia, lebo určite bola myslená úprimne. ďalej venujme viac času sebe. nejako pekne sa obliecť, namaľovať a vyraziť do spoločnosti. hovoriť si "aká si tento večer krásna", hlavne sa stále a na každého usmievať a raz-dva bude o spoločnosť postarané:) týmto spôsobom by aj to sebavedomie mohlo stúpnuť, nie? hlavne, aby sme stále neupozorňovali ostatných na naše chyby, ale naopak ukazovali to krásne čo v nás/na nás je, a tak aj ostatní sa upriamia len na to pekné. a určite každý z nás má obdobie, keď sa necíti vo svojej koži, pripáda si škaredo, tučno, ale vtedy pomôže tá dobrá spoločnosť, ktorá nás vníma také aké sme. takže baby, držím vám palce, aby každá získala to sebavedmie. hore hlavu, usmievajte sa a aj vy, aj osatní budú spokojní;)

stelly

precitala som si vsetky prispevky ktore pribudli,ako som tu nekukla a dievcata,pre tie stastnejsie na dvihanie sebavedomia staci skvely priatel vedla seba a tie,co su same,hlavne sa nelutovat a to viem,o com pisem.Pred tym,ako som nemala priatela,som strasne riesila svoju osobu a kilo navyse,ci ak mi prave nestali vlasy,ako som si preestavovala-no pokaslany cely den a co najrychlesie som utekala domov ,aby ma nik takuto osklivu nevidel-a to si fakt nerobim srandu.Potom som sa zalubila,priatel mi stale opakoval,aka som pre neho krasna,ja cela stastna som sa vykaslala na cvicenie a v zalubenosti papala cukriky od mojej lasky a zrazu...priatel sem tam struhne poznamocku,ze som jeho gulka(tie 4 kg fakt vidno,hlavne,ked nic nerobim ohladom sportu) a cudujem sa,ale nefnukam koli tomu.Skor naopak,priznam si,ma pravdu,presunula som dnesne vecerne rande na zajtra a isla si zabehat.Koli sebe,nie pre ziadneho priatela.A pred pol hodkou,ked som sa vratila,tak som kukla do zrkadla.Spotena a cervena,ale spokojna-endorfiny funguju a prave sa citim krasna-aj s mojimi 4 kg naviac:).

neries

ano jasne uzanavam ze mam casti ktore su na mne pekne ..celkom si myslim ze som pekny kus iba mam strasne malo sebavedomia a nenormalny blok ....niesom si sebou proste ista i ked som si ista

fiona

myslím že žiadna žena na svete sa necíti 365 dní v roku krásna a sebavedomá, sú dni ked vyzeráme lepšie, inokedy aj pri maximálnej snahe uplne desne, aspon teda ja. treba sa odrážať od nejakých maličkostí, mne sa napr. páčia moje zuby, dlhé prsty na rukách, dlhé nohy, určite má každá niečo pekné na sebe. samozrejme najkrajšia som si pripadala, ked som mala šťastný vzťah, aj teraz ked vidím fotky z toho obdobia, mám úplne vyžarovanie.

karotka

neboj, nie je tak ze bud mas alebo nemas;) to sa da nadobudnut a casom pride...mozno staci mala nahoda
kolko mas rokov?

neries

no jasa citim byt celkom akoze pekna no co uz:)viem sa primalovat samozrejme nie zmalovat aj pekne obliect a mam aj dni ked si poviem hmm co by si chcela mas fajn postavu len nejako chalani na to nereaguju lebo napriek tomu viem ze inak zmyslam proste nemam to v sebe ze ano len si to chcem nejako nahovorit ale to tak nefunguje to bud mas abo nemas a uz ma to inac riadne stve ...