Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ostatné

lobas

Včera som mala návštevu, istého farára z Rakúska, a ten mi tvrdil, že ešte lepší ako kapustný, je kelový list.Tak neviem.

RNG

Protizapalove su quercitin, bromelain curcumin, boswelicka kyselina, GLA. Obvykle ale zapaly su dosledok niecoho, ako napr cudzich materialov alebo mikrobov zanesenych do operovaneho miesta...
Skus zmes kokosoveho oleja, cukru a par kvapiek GSE(1,5 lyzice jemneho praskoveho cukru, lyzica kokosoveho oleja a 5 kvapiek GSE.)

clupka

mozem potvrdit ze kapusta je vseliek , ma vynikajuce protizapalove ucinky, ako stava cisti zaludok ,creva, vredy pecen, ako listy ,opuchy ,cysty, mozem skutocne odporucit vyskusat...........

lobas

Vďaka za odozvu. Práve som prišla z kontroly u lekára. Povedal, že je to dobré, že to tak má byť a že to potrvá ešte minimálne mesiac. Starší ľudia v čakárni poradili, že treba zobrať kapustný list, trocha naklepať ako rezeň, opuch natrieť bravčovou masťou, na to ten list, igelit a previazať suchým.No čo už vyskúšam, veď to nebolí. A ešte poradili, že v Sobranciach, neďaleko Michaloviec, je nejaký prameň, ktorý pomáha pri pooperačných stavoch a ďalší je vraj dobrý na oči.

joni_

co na to lekari? musia ti dat nieco od zapalu a od bolesti, inak teda neviem ako dlho sa hoja veci po takejto operacii

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ostatné - Fórum - ZDRAVIE.sk