Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzsky uces

januško

cawte mam 18 rokov a mal som ho este pred 3 mesiacmi 14cm ale našiel som stranku a objednal som si to a teras ho mam 19 fuu taki som radd ako nigdiii narastol mi o 5 cm a zhrubol o1 a pol cmmmm

stanley1

aha a mozes mi povedat cenu priblizne kolko to moze stat? .. mnoo len ja mam problem s tym ze aj ked si dam gel na vlasy tak neviem ci je to koli tomu ze ich mam huste alebo co ale zlepia sa mi dokopy a ja to chcem mat take rozstrapatene.. neviete s cim to dokazem? :D

bert

Je to vyborne,vydrzi to velmi dlho.Kazdy hned zbadal,ze mam nieco extra.No dostanes to len v kadernickom studiu.Ja som to kupila v BA na Laurinskej.

stanley1

suchy gel ? to je aky? lebo ja mam blubbergel taky oranzovy tekuty .. celkom schopne drzi ale ja snim viem akurat tak vlasy postavit nahor ale nejaky uces special tak to netusim jak mam spravit.. proste ked si to hodim na vlasy tak sa mi zlepia a tak a ja by som to chcel mat take jak on nezlepene v kope .. aky je to ten suchy gel?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzsky uces - Fórum - ZDRAVIE.sk