Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plavat a sama...

Príspevok v téme: plavat a sama...
sama

uz je to dlho co sa zberam na plavaren...problem je vsak, ze nemam s kym...nik na plavaren ist nechce...ci je zima ci leto, furd su vyhovorky alebo to proste nikoho nelaka okrem mna...tam kde byvam kamaratky nemam a ani ostatne kam. (nie je ich vela) nemaju zaujem o plavaren...ani frajera na plavaren nemozem dostat...ani mamka nechce ist...bude to velmi trapne ak pojdem na plavaren sama??? ja si chcem koniec koncov zaplavat...a nepotrebujem pri tom komunikovat...aj ked pravda...dvom je vzdy veselsie jak samemu...rada si vypocujem vase nazory nech viem ci sa na to odhodlat alebo nie...:)

lilinka

Preboha a co je na tom ist niekam sama, to ti az do konca zivota bude robit problem cokolvek urobit sama? V zivote je takych situacii neurekom, a my sa tu bavime o, prepac, hlupej plavarni.

ikka

No vobec to nebude blbe ked pojdes sama.Ja som mala tu istu dilemu.Chcela som ist na plavaren ale nemamala som s kym,tak som sla sama a hotovo.Ved ked chodim sama na hokej, tak na plavaren nepojdem?No iste:)))

majka_

ja zatial chodim plavat s mamkou, ale ked ona nebude chciet chodit v zime, tak budem chodit sama. idem tam plavat a nie klebetit a zurovat.

lenivka

tiez sa mi zdalo, byť divne,ked kamaratka vravela, že bola v tatrach sama. normalne sla na strbske pleso, pomotala sa tam a vlacikom sa vratila domov. proste nebol nikto, kto by vtedy s nou siel a ona uz potrebovala cisty vzduch, tak sla.a potom bola este aj 2x.

monica gazpio

Milá sama, prečo by to malo vadiť ? Ja som chodila sama a neprekáža mi to. Podstatné je to, či ťa to baví, či máš s toho dobrý pocit, a tak. Podľa mňa to aspoň skús. A keď Ti to dobre robí na zdravie tak prečo nie ? Je rozdiel chodiť sama na diskotéku či plaváreň. Ja na diskotéku nechodím z dôvodu že nemám kamarátky a kamarátov, lebo by mi to pripadalo trápne, ale plávať nie je to smiešne ani trápne.

fraisee

jasne ze to bude trapne, vsetci na teba budu ukazovat prstom a niektori ta dokonca aj odfotia a fotku poslu do noveho casu

sama

whau! to fakt aj do divadla ides sama, vecernica?:) ja sa citim sama blbo aj na bicykli...ale sak to je vlastne normalka...ide tu asi len o to - vyrovnat sa sama so sebou...tak Vam vsetkym velmi pekne dakujem:)

vecernica

bola som sama vela krat.Prvy krat druhy,je to take divne ze myslis ze kazdy vie ze si sama,,a diva sa.Ale potom je to uplne automatika.Vyslovene ist sama zvysuje sebadoveru.Odporucam.Inak aj do divadla idem sama.

agina

Mirka ja z tohto dovodu nechodim na kryte plavarne a plavarne vobec, raz som na Pasienkoch chytila bradavice na chodidlo a nemohla som sa ich zbavit 2 roky!!!!! Odvtedy preferujem len prirodne kupaliska.

sama

hmm...v okoli kde byvam, uz poriadne kupko ani nie je...minuly rok to zacalo ist dolu vodou...a pokial viem, plavaren je v dobrom stave a otvorena aj v lete od rana do vecera az na jeden den, ked sa cisti...:)tak mi neostava nic ine, len sa modlit, aby som nic nechytila...to by som nerada, ale opatrnosti zial nikdy nie je dost... pohyb musi byt a nebavi ma uz len tak skackat po izbe :D:D a na kupku je vacsinou hlava na hlave a tam aj keby som mala obcas s kym zajst, tak sa moji drahi radsej slnia ako plavaju:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

plavat a sama... - Fórum - ZDRAVIE.sk