Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priserna bolest zuba

Príspevok v téme: Priserna bolest zuba
nomore3

Ahojte.Potrebujem poradit s mojim problemom. Asi pre mesiacom mi vrtali zub,zubar mi dal docasnu vlozku,kt. potom viac krat menil a podobne aj minuly stvrtok.Cez vikend ma zub velmi zacal bolet,tak mi dnes zubar vybral zo zubu nerv a povedal, nech pridem o tyzden,ze mi ho zaplombuje..Ale bolest neprechadza,naopak..je neznesitelna..Ziadny liek nezabera.Ak by niekto vedel ako bolet zmiernit,pliiz,napiste,budem velmi rada.Vopred dakujem

1984

Zdravím umývam si zuby každý den a od mala mám dieravú stoličku a vždy ked ma začne boleť zub tak to bolí ako keby ma niečo pichá do ďasna vyskušal som si dat ibalgin,paralen vyplach ust a vždy ma to bolí tak hodinu az 2

bee_1

Stare dobre recepty ako je cesnak do zubu alebo u zubu pomahaju a ed nie tak klasika ibalgin alebo ibuprofen, pomaha to no a ked nie tak k zubarovi, ale ibaglin zabera asi najrychlejsie a je najsilnejsi z tycho, silnejsi ako panadol a aj lacnejsi naprilad na pilulke ho maju v zlave takmer vzdy :) treba pozriet www.zlavove-kody.sk

Josko

Mne pomohla nova hokejka :d proste som si spravil radost a nemyslel na zuby a na hokeji je zima takze ako pisu ostatni pomaha zima

www.sporthockey.sk

Tini

PROSÍM POMÔŽTE MI.
Dnes ako som ráno vstala tak ma začal boleť zub. Neviem čo mám robiť. Vyskúšala som už ladový obklad,vodu a sol. To je zatial všetko čo som vyskúšala.
MOHLI BY STE MI PROSÍM PORADIŤ ČO MÁM EŠTE UROBIŤ ABY MA NEBOLEL ZUB.
vopred dakujem

kika202

Ak bude niekto potrebovat,ten valetol je na bolest zuba asi najucinejsi a zaberá hned,potom mne pomohol studeny ladovy obklad a vyplach ust teplej vody zo solou,som ju dlhsie podrzala v ustach,sol ma antibakterialne ucinky.

bolavy zub

Ahojte, strašne ma bolí zub, včera som bola u zubára a ten mi dal preč starú plombu a dal mi vložku, nebola som u svojho zubára, lebo moja zubárka má voľno 2 týždne. Povedal mi že vložka má vydržať 2 týždne a potom nech mi to moja zubárka zaplomobuje.Ale mňa to strašne bolí, prosím poradte mi čo mám robiť. Ak niekomu z vás už ťahali nerv, prosím opíšte mi ten postup. Ďakujem pekne.

bolavy zub

Ahojte, strašne ma bolí zub, včera som bola u zubára a ten mi dal preč starú plombu a dal mi vložku, nebola som u svojho zubára, lebo moja zubárka má voľno 2 týždne. Povedal mi že vložka má vydržať 2 týždne a potom nech mi to moja zubárka zaplomobuje.Ale mňa to strašne bolí, prosím poradte mi čo mám robiť. Ak niekomu z vás už ťahali nerv, prosím opíšte mi ten postup. Ďakujem pekne.

LMarika

Vytiahnut zo zuba nerv a nechat ho otvoreny cele tyzdne, to by uz v dnesnej dobe normalni zubari, pracujuci na urovni 21. storocia a zaujimajuci sa o inovacie v zubnej medicine a samozrejme pracujuci s normalnymi pristrojmi robit nemali. Dobry zubar v dnesnej dobe dokaze zub s hlbokym kazovym tkanivom zasahujucim do nervu osetrit pri jednej navsteve. Jednoducho povedane - mas smolu na zubara a urcite nie si sam. Nemusi byt vyslovene zubar zly, staci, ak pouziva pri praci zastarale metody a v konecnom dosledku si to odnesie len a len pacient. Nabuduce s takymto problemom zajdi k sukromnemu, ktory pracuje na urovni, taky sa ti o zub postara lepsie. A ak citis bolest, tak na svihaj na pohotovost!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priserna bolest zuba - Fórum - ZDRAVIE.sk