Priserna bolest zuba

Príspevok v téme: Priserna bolest zuba
nomore3

Ahojte.Potrebujem poradit s mojim problemom. Asi pre mesiacom mi vrtali zub,zubar mi dal docasnu vlozku,kt. potom viac krat menil a podobne aj minuly stvrtok.Cez vikend ma zub velmi zacal bolet,tak mi dnes zubar vybral zo zubu nerv a povedal, nech pridem o tyzden,ze mi ho zaplombuje..Ale bolest neprechadza,naopak..je neznesitelna..Ziadny liek nezabera.Ak by niekto vedel ako bolet zmiernit,pliiz,napiste,budem velmi rada.Vopred dakujem

hohuhe

Caute :) zo 6ky mi vypadla plomba a prve dni to bolo uplne bez bolesti. Potom raz vecer to prepuklo a nezabrali ani 4 ibalginy. Zo vsetkych veci co tu boli spomenute zabral pretlaceny cesnak natlaceny do zuba. Cesnak dakujem ze si :D

ivka777

Dobrý deň.Chcem sa poradiť.Pred asi mesiacom sa mi odlomil kusok z vrchnej zadnej stoličky keď som žula žuvačku,ale nebolelo to,až pred pár dňami to začalo..objednala som sa k jednej lekárke vo štvrtok a tá ma objednala až na dnes..tak som prišla,pozrela mi zuby a povedala že mám ísť na RTG že aky tam mam koreň,objednala ma až na 23.mája...je to normálne?..veď mala by mi s tým aspoň niečo spraviť keď to boli ako sviňa,už 3 noci som skoro nespala.Asi jej ešte dnes zavolám či možem prísť.Ďakujem

1984

Zdravím umývam si zuby každý den a od mala mám dieravú stoličku a vždy ked ma začne boleť zub tak to bolí ako keby ma niečo pichá do ďasna vyskušal som si dat ibalgin,paralen vyplach ust a vždy ma to bolí tak hodinu az 2

bee_1

Stare dobre recepty ako je cesnak do zubu alebo u zubu pomahaju a ed nie tak klasika ibalgin alebo ibuprofen, pomaha to no a ked nie tak k zubarovi, ale ibaglin zabera asi najrychlejsie a je najsilnejsi z tycho, silnejsi ako panadol a aj lacnejsi naprilad na pilulke ho maju v zlave takmer vzdy :) treba pozriet www.zlavove-kody.sk

Josko

Mne pomohla nova hokejka :d proste som si spravil radost a nemyslel na zuby a na hokeji je zima takze ako pisu ostatni pomaha zima

www.sporthockey.sk

Tini

PROSÍM POMÔŽTE MI.
Dnes ako som ráno vstala tak ma začal boleť zub. Neviem čo mám robiť. Vyskúšala som už ladový obklad,vodu a sol. To je zatial všetko čo som vyskúšala.
MOHLI BY STE MI PROSÍM PORADIŤ ČO MÁM EŠTE UROBIŤ ABY MA NEBOLEL ZUB.
vopred dakujem

kika202

Ak bude niekto potrebovat,ten valetol je na bolest zuba asi najucinejsi a zaberá hned,potom mne pomohol studeny ladovy obklad a vyplach ust teplej vody zo solou,som ju dlhsie podrzala v ustach,sol ma antibakterialne ucinky.

bolavy zub

Ahojte, strašne ma bolí zub, včera som bola u zubára a ten mi dal preč starú plombu a dal mi vložku, nebola som u svojho zubára, lebo moja zubárka má voľno 2 týždne. Povedal mi že vložka má vydržať 2 týždne a potom nech mi to moja zubárka zaplomobuje.Ale mňa to strašne bolí, prosím poradte mi čo mám robiť. Ak niekomu z vás už ťahali nerv, prosím opíšte mi ten postup. Ďakujem pekne.

bolavy zub

Ahojte, strašne ma bolí zub, včera som bola u zubára a ten mi dal preč starú plombu a dal mi vložku, nebola som u svojho zubára, lebo moja zubárka má voľno 2 týždne. Povedal mi že vložka má vydržať 2 týždne a potom nech mi to moja zubárka zaplomobuje.Ale mňa to strašne bolí, prosím poradte mi čo mám robiť. Ak niekomu z vás už ťahali nerv, prosím opíšte mi ten postup. Ďakujem pekne.