Priserna bolest zuba

Príspevok v téme: Priserna bolest zuba
nomore3

Ahojte.Potrebujem poradit s mojim problemom. Asi pre mesiacom mi vrtali zub,zubar mi dal docasnu vlozku,kt. potom viac krat menil a podobne aj minuly stvrtok.Cez vikend ma zub velmi zacal bolet,tak mi dnes zubar vybral zo zubu nerv a povedal, nech pridem o tyzden,ze mi ho zaplombuje..Ale bolest neprechadza,naopak..je neznesitelna..Ziadny liek nezabera.Ak by niekto vedel ako bolet zmiernit,pliiz,napiste,budem velmi rada.Vopred dakujem

jana smt

Zdravim ludkovia boli ma zub a som zufala mas opuchnute dasna a neviem čo prosim ak mate niekto nejeky tip pomožte mi.dakujem velmi pekne

atica

Priatelia . Práve som bojovala s ukrutnou bolestou zuba. Prezrerala som hádam vsetky fóra, stránky , vyskusala som vsetky rady okrem blbosti ako dat si na zapalenu cigaretu cukor : D Pomohli mi tri veci. Najprv som si na tu polovicku líca kde ma zub bolí , dala ladové obklady, dokolečka vkuse obkladať. Potom som musela pristupit uz aj k vlozeniu cesnaku do ucha. Cesnak trosku narezat a vlozit do ucha, fakt to pomaha aj ked som to robila s velkou nechutou , lebo to dost zapacha :/ ale pre tu bolest co som mala som bola schopna hocicoho. Potom som nasla doma acylpirin , ten je najlepsi, pretoze neni obaleny foliou ako ibalgin , takze treba prilozit na zub a nehat si ho rozpustit a ked sa cely rozpusti este ho nehat v ustach na strane kde máme bolavy zub. Potom mozme spolu so slinami prehltnut, teraz si uz zubok ani necitim , hadam sa to nevrati tak skoro , nech sa aspon vispim .vela stastia

wh

Dobry deň strašne ma boli zub nwm co mam robiť ale k zubárovi nepôjdem ....ľudia poraďte prosim váš ........DAKUJEM

warlock

Na bolest zubov pomaha ak si na zapalenu spicku cigarety nasypete trochu cukro a vdychnete to cez nosnu dierku na tej strane kde vas to boly.zarucena okamzita ulava a na dlho.bolest vam do par sekund ustupi

Iveta Michael

To veru nepomáha..! ja som to skúsila a prd mi to pomohlo:(

skús namočiť vatu do alpy a tú si strč ako ,,vyplň,,viac krát to opakuj..malo by ti to aspoň troška umŕtviť:)

dudo726

Na bolesť zubov zaberá najlepšie zo všetkého cesnak !... cesnak si vložíte do pretlačadla a následne priložíte na boľavy zub - dasno. Je to najučinejšie zo všetkého čo sa tu na nete popisuje. Velmi to štípe ale po pár minutach je bolest preč !

Dishu

Dobrý deň prajem včera ma začal mierne bolieť zub no dnes je to príšerne tak som zašiel k doktorke ona my ho prevŕtala ale bolesť neprestala stále bolí už ma z toho bolí aj polovica tvare Prosím poraďte čo od bolesti Ďakujem za všetky nápady

esktop@centrum.sk