Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problemy po sexe

Príspevok v téme: problemy po sexe
zrzka888

dobry den.mam 22 a staleho partnera 6 rokov.vsetko je v poriadku,kym nemame sex.na druhy den ma vzdy vsetko svrbi a pali.kedysi ma preto doktor liecil na kvasinky mastickami aj cipkami,ale ked liecba skoncila,prisiel dalsi sex a bolo to tu zas.minule ma zacalo tiez svrbiet a na druhy den mi napuchol jeden maly pysk aspon do 3nasobnej hrubky,akoby ho niekto nafukol.a naposledy mi na druhy den vyslo par kvapiek krvi a uz treti den mam hnedy vytok.uz som zufala a pomaly prestavam mat chut na sex ked viem ako to vzdy dopadne.priatel viditelne problemy nema nikdy.mam naozaj len kvasinkove ochorenie,ktore sa prejavuje po kazdom sexe,alebo to moze byt nejaka "alergicka reakcia" na jeho semeno...alebo ja uz neviem,prosim poradte mi.kondomy by sme nechceli pouzivat,beriem HAK.jedine zeby to bolo naozaj tym,ze sme si my dvaja "nesadli":( dakujem za odpoved

andy45

dobry den, chcela by som poradit,mala som len jedneho partnera a to sest rokov ineho sexualneho partnera som nemala. Zo zaciatku bolo vsetko v poriadku ale casom ma po sexe rozbolelo v podbrusi a po sexe mavam niekedy nie vzdy hnedy vytok, z coho to moze byt sposobene a mam sa niecoho obavat co sa tyka mojho zdravotneho stavu?

wewa1992

dobry den mam thaky problemik..mala som s pritelom predohru..vsimla som si vsak ze mam suchu posvu..ked sme mali predohru zacalo to sitpat a neskor rano miohanbie tesne okolo posvy na prawej strane vyrane zvatsilo...a je cervene..je to problem???

RNG

Velka vacsina kvasiniek sa nachadza v crevach a ked ich tam neskontrolujes a potlacis, vsetky tvoje obranne latky proti kvasnym infekciam sa tam spotrebuju a nemas dost obrany proti vaginalnej kandidize. Ked si ju odstranis v crevach, a nasadis dobre probiotika, ktore vyrobia protil;atky proti kandidam, tvoja obranyschopnost stupne a telo nepodlahne zakazdym kandidivej nakaze.
To iste sa tyka aj partnera.Hoci nemusi mat viditelne candidu na sebe, ked ju ma v crevach, je aj inde na tele ovela pravdepodobnejsie.
Temy na kandidu tu uz boli viacere, zasada je ultranizko sacharidova dieta, oreganovy olej, pripadne aj roztok GSE a hodne kokosoveho oleja a vlaknin(zeleniny)

algeria

mam otazku,co sa da robit,ako sa mi da pomoct,ked mam sex s priatelom,casto skoro nic necitim,moja vagina je akoby priliz siroka,da sa s tym nieco robit?dakujem:)

svetlana6

noo hnedy vytok je tema sama o sebe. daj do vyhladavaca a zistis ze vela zien s tym ma problemy. ja tiez, je to najma pocas ovulacie a po sexe sa to zhorsuje, potom to zase na par dni prejde a tak stale dokola. moze to byt aj HAK (velka pravdepodobnost) aj ked ja som ju uz vysadila a nezlepsilo sa to. treba ist k doktorovi, vsetko mu popisat, u mna to zacalo tak, ze mi predpisal inu znacku HAK (mne nepomohlo ale niektorym to zaberie) cize hnedy vytok je zvacsa sposobeny nejakou hormonalnou poruchou. niekedy ale aj zapalom ci inym ochorenim, to treba najprv zistit a zisti to len lekar, takze sup co najskor na gyndu. to svrbenie by mohli byt kvasinky, ktore sa aj po lieceni velmi radi vracaju (vid tema vaginalna kandidoza alebo temy podobne, tak najdes ako liecbe pomoct) je pravda ze treba liecit aj partnera, ked som mala kvasinky ja (opakovane), ten moj dostal nariadene ( odomna :) )mazat sa canestenom a pomohlo. takze to urcite nemusi hned znamenat, ze ti je partner neverny a reci tomu podobne...drzim palce nech je to co najskor v poriadku :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problemy po sexe - Fórum - ZDRAVIE.sk