Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chorobne ziarliva

zuzana175

xyz:ano,presne tak.ja som si to tiez uvedomila,ze kazdu babu mu skraslujem a hovorim,sak bola pekna,kludne si si mohol s nou cosi zacat,,tak on sa raz nasere a urobi to.preto uz slubujem na tomto fore:)ze napravim svoje ciny a budem sa snazit byt dobrou parnerkou vo vsetkom.tak mi pan boh pomahaj

xyz

no zuzana175,to tvoje znamenie ta presne vystihuje,ja si so skorpionmi absolutne nerozumiem a tu ziarlivost mate v sebe,ale ked to takto umelo vyvolavas,tak si daj pozor,aby ta aj v skutocnosti nepodviedol,lebo tymto ho k tomu len navadzas

zuzana175

leila:to ta teda obdivujem,ze si ho pustila.ani nie,ze pustila,ale ze to respektujes.pri mne by sa to asi ani neodvazil povedat,lebo by vedel,ze by to mohol urobit jedine cez moju mrtvolu.ale tak dobre,ze on dovod nema sa stretnut s niekym inym.len je tu jedna "strasne dobra"kamoska.stale ho prezvanala,uz ma to jedovalo,tak som si to snou osobne vybavila a je pokoj.mozno si hovorite,ze som az moc prisna,alebo to prehanam,ale my skorpionky uz sme raz take:D

leila

ja som vzdy vravela,ze nie som ziarliva,ale...pritael sa chce stretnut s EX,povedal mi o tom,lebo mi nechce nic zatajovat vraj,bola to jej iniciativa a vraj sa chcu len kamaratsky porozpravat.Prpplakala som koli tomu cely den,uz si zacinam namyslat,co vsetko by sa mohlo stat a pristihla som sa pri tom,ze ZIARLIM,aj ked mu verim...som sklamana zo seba:(

zuzana175

hmm. sme spolu 2 roky a nic mi nespravil.praveze mame skoro harmonicky vztah az na tieto moje nalady.a liecit?uz aj ja som rozmyslala:)ale neodvazim sa.von az tak casto nechodime,tak sa to da vydrzat

hmm..

moj sa zacal v poslednom case obzerat, ale nieze obzerat, dobre ze si krky nevykruti za mladymi, dlhovlasymi, chudymi zabami, viem, < aspon si myslim> ze ma nepodvedie, ale aj tak ma to sere
Obzera sa tak, aj ked som tam ja, a aj na uplne nevhodnych miestach,
< v kostole> ale tak okato to nerobil nikdy..

silvikl

vies co,priatelovi to vadi trosku,ved aj mna by sralo,keby ma obvinuje ze sa mi henten a henten paci,ked to vobec nieje pravda.....uz velakrat som hovorila kamoskam,ze keby ma moj priatel sestru,viem,ze by som ju neznasala..proste by som na nu ziarlila a tak,ze je s nim v jednej izbe no a tak proste,ale pritom viem,ze je to len jeho sestra,ale vies...a to je podobne aj s tou sesternicou....
a si normalna,neboj...ja ho obvinujem ze sa mu henta paci,iba ked na nu len pozrie..len sa pozrie,alebo co...a hned ho obvinujem...ale viem,ze to tak nieje,no proste mi to vadi.....

hmm..

Zuzka a ako dlho ste spolu?
Zacala si byt takto ziarliva len posledny mesiac? Spravil nieco, co narusilo tvoju doveru k nemu?

zuzana175

silvikl:pekne si to napisala.trva to posledny mesiac.ani neviem preco.vlastne viem,ale nechcem to tu rozoberat.len chcem vediet,ci som uz debil,alebo som normalna,ked mi vadi aj jeho sestrenica a pohlady z auta na male zabky,o ktore by nikdy nezakopol

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chorobne ziarliva - Fórum - ZDRAVIE.sk