Aky velky vám vyhovuje baby?-sex

Príspevok v téme: Aky velky vám vyhovuje baby?-sex
vilaamalka

Chcela by som názor báb aky velky penis im vyhovuje, lebo ja osobne mam radšej vačšie paramatre a nesuhlasim s názorom ,že aj malý šašo urobí velke divadlo. Ja som take divadlo už zažila a akurat to bola hotova komedia. Myslim si ,že tento názor vytvoril nejaky chlap čo chcel sám seba utešiť :-)

bobinka

samozrejme že dlhší a hrubý je lepší..hlavne hrubý..je to príjemnejšie než tenký a malý..ale teraz by som prijala všelijaký lebo nemám žiadny..asi tak

madman

moj ma 22 a niekedy mam pocit, ze ma pri nom hlavne on drzi :D ... prvych par krat bolest, ale kedze ja sa bolesti nebojim ani troska, ked viem, ze po nej pride rozkos, ale teraz by som nevymenila ani za nic ... ]:-) ... ale nie je to len penisom, ale hlavne dobrym vykonom nas oboch. myslim, ze toto nie je len o chlapovi a o tom, ako to vie on ...

alus

No moj ho ma 13cm, ale fakt si nestazujem...Vsetko je uplne super :).. Suhlasim s tym nazorom, ze maly, ale sikovny :).. (ale samozrejme netvrdim, ze velky nie je sikovny :):):) )

ewa

no mne vyhovuje viac hruby nez dlhy. ale samozrejme vsetko v ramci normalu. dlhy nie je moc dobry, aspon pre mna, pretoze ma to boli v podbrusku. ale mala som aj sex s muzom ktory ho mal nie uplne maly, ale mensi nez som bola zvyknuta a moc som si ten sex neuzila, ale myslim ze to nebolo len tym penisom ale celkovym jeho pristupom k sexu a k zene..

ich

no, pokial by ste soustali s peknym penisom, ktoreho majitel, je nadrzany a necitlivi alebo s niekym kto je citlivi pozorny a vytrvali, ale nama taky penys...ktory sex by ste si mysleli ze je lepsi? preto sa hovori, ze na velkosti nezalazi....zalezi, nazalezi....zalezi na pare..
Ja osobne mam rada premernu velkost...
ked je velky tak to dlho tvva kym ho postavis, urobys, a ked mu fajcim, mozem mat otvorene hldlo kolko chcem, aj tak ho tam celeho nevopcham...inak mi ale vyhovuje....