melirr

bebe1

no ahoj:), hej prislo.
Takze idem nato.

Samozrejme chcem ti povedat, ze to myslim ozaj uprimne ... ziadne prehnane vtieranie.. lichotky... ciste uprimne moj nazor!
Z prvej foto (pohlad spredu) som toho vela nevedela... .. mozno to robilo aj svetko fotky.. No ta druha... ma fakt chytila za srdce!!
Si fakt fesacisko! Mas pekne crty tvare... tvar hlavy... zaujimavo krojene obocie,ktore ti este viac zvyraznilo hlboke oci. Mas aj vyrazne sanky,co je u chalanov sexi. Osobne si myslim, ze sa ti melir nehodi.. chapem, ze asi tuzis po oziveni vlasov ... ale vizeras skvelo aj bez toho, ze by si posobil ako ,, velky čávo... beach boy... ".. . Tym sportovym strihom mi pripominas bracha.. ale on je bloncka:).. Ten chaos strapaty look, co sme sa bavili vcera... kludne vyskusaj.. nechaj si dorast vlasy .. a ked sam uznas, ze to niesi ty... ze sa nebudes citit svojsky.. vrat sa s5 k tomu na fotkach. Sekne ti to.

bebe1

stanley:
daj foto:)-
/neboj niesom uchyl... som v norme:D /

Tomu mojmu by sa to urcite nehodilo .. . Samozrejme takmer najviac spravi kadernicka... ako ti ten melir napasuje a ako ti chyti... . A ako ti vlastne vizera ksichtik:-)).
Take ten chaos ,,look do pohody" je fajn:-))!

stanley1

noo ja mam hnede vlasy .. boky kratsie ako vrch ale chcem si trocha nechat narast a chcem si spravit s lakom na vlasy a s voskom len take haro proste nijak upraven ehrebenom, len tak selijako strapaty.. tak sa mi to lubi len ked to budem mat len hnede tak to nebude tak vyrazne.. zato uvazujem nad melirom .. len zas bojim sa ze s melirom budem vypadat ako idiot :-)

bebe1

lenusha: ,,jezisi" noaco ...zetu zrovna nechce preberat neviem ako hlboke myslienky... a zmysel vnutornej krasy... NOACO .. tak sa opytal... . .. Lebo vsetky baby tu preberaju len vnutornu krasu chces povedat... .. ach jaj.
juri... kazdemu sa to nehodi... napr ... si melir neviem predstavit na svojom priatelovi ( mam vlnite,hnede vlasy)..on si vlasy len geluje a je to skvele. Ale napriklad poznam aj chalanov, ktorym to sekne.
Ake mas vlasy...?
:)